Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06560
За 7-9 тижнів паростки перетворяться в пишні і компактні кущі, посипані мільйонами блискучих трихом. Рослини цього сорту марихуани в пік цвітіння випромінюють насичений фруктовими нотками аромат.
Показать все Свернуть

Auto Easy Ryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto AK47 x Lowryder#2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний розслабляючий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
70 грн.

Описание Auto Easy Ryder feminised Ganja Seeds

Насіння конопель автоквітучого сорту Easy Ryder feminised - відмінний посівний матеріал, який навіть в недосвідчених руках зможе порадувати міцними і енергійними сходами. За 7-9 тижнів паростки перетворяться в пишні і компактні кущі, посипані мільйонами блискучих трихом. Рослини цього сорту марихуани в пік цвітіння випромінюють насичений фруктовими нотками аромат. Концентрація тетрагідроканнабінола в сухій речовині досягає 19%.

Походження конопель Easy Ryder

Фемінізоване насіння канабісу auto Easy Ryder - крос двох легендарних сортів конопель АК 47 і знаменитого Lowryder # 2. Генетична спадковість і кропітка робота селекціонерів над стабілізацією відібраного фенотипу дозволили представити світові чудовий Стрейн, здатний відправити в райську подорож навіть досвідченого цінителя сортових шишок.

Особливості вирощування конопель Easy Ryder

Якісне насіння марихуани представленого штаму має високий відсоток схожості (99%). Досягти такого рівня схожості допоможе попереднє замочування і пророщування насіння.

Ніжно-оливкового кольору сходи вже на другому тижні покажуть статеві ознаки і перейдуть в активний фазис цвітіння. Еластичні гілки легко згинаються, як і центральна кола, тому до рослин можуть бути застосовані всі тренування з легким рівнем стресу. Як джерело освітлення в домашніх умовах використовують ЕСЛ, Днат і ЛЕД світильники. Найбільших результатів врожайності доб'ється садівник, що забезпечує плантацію освітленням від 400 Вт.

Кінцева вага вирощених шишок залежить від правильно створених умов і в середньому становить до 600 грам сухих суцвіть з кожного метра квадратного.

Аромат і ефект конопель Easy Ryder

Класичний аромат благородного хеша починає поширюватися по приміщенню вже на третьому тижні зростання кущів. Ближче до харвесту ароматична палітра збагачується дивним запахом тропічних фруктів. Проліковані шишки зберігають фруктові нотки, а густий дим залишає гашишний післясмак з відтінками солодощів. Ефект характеризується умиротворенням, творчим спокоєм і спокоєм розуму. На завершальній стадії дегустатора потягне в світ сну, де в позитивних вібраціях на частини розчиниться свідомість. Тіло наллється свинцем і приємною лінню.

Медичне застосування конопель Easy Ryder

Представлений штам канабісу не є цілющим.