Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03781
Якісне насіння конопель порадує стійкими сходами, які не бояться «примх» природи і незначних помилок гроверів-дебютантів. При вирощуванні в домашньому гроубоксі слід заздалегідь встановити в ньому вугільний фільтр.
Показать все Свернуть

Auto Durban Poison feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Durban Poison
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Потужний вплив допомагає пробудити творчі здібності і активує товариськість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Durban Poison feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт є вдосконаленою версією оригінального «Durban Poison». Стрейн з переважанням сатівних генів, відрізняється злегка затягнутою фазою вегетації, під час якої кущ активно витягується і формує безліч міцних відгалужень. Штам знайшов свою популярність завдяки високій врожайності і приємному підбадьорливому ефекту.

Загальні характеристики конопель Durban Poison

Цвітіння триває близько 11 тижнів з моменту проростання «горіхів». Висота канабісу при сприятливих умовах досягає 100 сантиметрів. Продуктивність одного куща становить мінімум 80 грам, але при уважному ставленні до рослини досягне показника в 100 грам відмінного продукту. Щільні за своєю структурою суцвіття до початку харвесту рясно покриваються липкою смолою.

Родовід конопель Durban Poison

При виведенні нового сорту селекціонери схрестили оригінальний штам «Голландська пристрасть» з Рудералісом, який наділив фемінізований канабіс автоквітучими характеристиками.

Особливості вирощування конопель Durban Poison

Культивація конопель завершується однаково успішно як в індорі, так і під відкритим небом. Якісне насіння конопель порадує стійкими сходами, які не бояться «примх» природи і незначних помилок гроверів-дебютантів. При вирощуванні в домашньому гроубоксі слід заздалегідь встановити в ньому вугільний фільтр. Даний стрейн конопель надає перевагу росту в горщиках обсягом від 5-7 літрів. При регулярному поливі і періодичному внесення підгодівлі, рослина зможе розкрити весь генетично закладений потенціал і нагородити ботаніка смолянистим урожаєм високої якості.

Смак і ефект конопель Durban Poison

Солодкий ароматичний букет марихуани привертає до себе нюх курця. Густий тягучий дим залишає легкий післясмак квіткового меду. Енергійний потужний вплив допомагає пробудити творчі здібності і активує товариськість. Гібрид відмінно підходить для дружніх посиденьок і активного відпочинку.

Медичні властивості конопель Durban Poison

Ефект від вживання ароматних шишок сприяє звільненню від стресу і депресії, нормалізує апетит і підвищує життєвий тонус.