Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1727
У рослин порівняно невисока врожайність, в межах 300-500 грам з квадратного метра площі під посів, але хороша частка фітоканнабіноідів. ТГК в сухій речовині не нижче 20-25%.
Показать все Свернуть

Auto Dr. Grinspoon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder х Ruderalis
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Особливості:
ідеально підходить для новачків.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, тривалий, енергетичний, сатівний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dr. Grinspoon feminised Ganja Seeds

Американець Лестер Грінспун - справжня легенда. Адже цей психіатр був одним з перших активних прихильників вживання марихуани в лікарських цілях. Доктор написав кілька книг на цю тему і був увічнений в назві лендрейса. Брідери банку Ganja Seeds запропонували вдосконалену автоквітучу фемінізовану версію. Для цього названий вище стрейн схрещували зі знаменитим Lowryder і кристально чистим Ruderalis. На сьогоднішній день отримане якісне насіння конопель безустанно радує коноплярів по всьому світу.

Загальні характеристики конопель Dr. Grinspoon

У рослин порівняно невисока врожайність, в межах 300-500 грам з квадратного метра площі під посів, але хороша частка фітоканнабіноідів. ТГК в сухій речовині не нижче 20-25%. При цьому висота дорослої рослини становить не більше 80-90 сантиметрів. Цвіте гібрид від семи до дев'яти тижнів. Збір врожаю залежить від інтенсивності догляду. Коноплярам доведеться самостійно визначати відповідний момент.

Вирощування конопель Dr. Grinspoon

Одним з кращих методів культивації штаму вважається класичний SoG, особливо якщо врахувати, що стебла ростуть дуже інтенсивно і виглядають відносно тонкими. Незважаючи на стандартний графік світла 18/6, даному стрейну необхідний більш щадний режим. Рекомендації не повинні лякати початківців гроверів, сорт відмінно підійде всім коноплярам, незалежно від досвіду. Крім звичного зеленого кольору, листя може мати злегка червонуватий відтінок.

Медичне застосування конопель Dr. Grinspoon

Найбільш затребуваним з усього спектра властивостей канабісу є його антистресовий вплив. Рекомендується пацієнтам, що страждають на апатію і депресію.

Аромат і ефект конопель Dr. Grinspoon

Аромат складається з букета літніх польових трав, який вишукано поєднується з цитриною. Доповнює гаму м'яка солодкість тропічних фруктів. Вплив на організм бадьорий, властивий всім представникам фенотипу sativa, потужна енергія і веселощі сплітаються в потоці радості. Викурити зайвого не вийде, але на піку краще зупинитися. Інакше це буде безглузда трата дорогоцінного продукту.