Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1725
З фемінізованого насіння конопель автоквітучого Аuto Diesel Ryder feminised виростають невеликі кущі з дуже неординарною зовнішністю. Особливо впадає в очі збільшена кола, яка виглядає непропорційно великою за рахунок густих бічних гілок.
Показать все Свернуть

Auto Diesel Ryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
New York City Diesel x Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
потужна, сильно виражена, смолиста і смачна рослина
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
найпотужніший вплив якщо не валить з ніг, то створює відчуття дикого голоду і звірячого апетиту
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Diesel Ryder feminised Ganja Seeds

Поява стабілізованого сорту конопель Аuto Diesel Ryder feminisedinised стало можливим завдяки багаторічній праці селекціонерів банку насіння Ganja Seeds, які успішно провели схрещування стрейна New York City Diesel і Lowryder # 2. З такою генетикою новостворений сорт апріорі не міг бути слабким. Новостворений гібрид зумів перейняти кращі якості від своїх «батьків» і швидко прославився, як урожайний і якісний стрейн конопель.

Загальні характеристики конопель Diesel Ryder

З фемінізованого насіння конопель автоквітучого Аuto Diesel Ryder feminised виростають невеликі кущі з дуже неординарною зовнішністю. Особливо впадає в очі збільшена кола, яка виглядає непропорційно великою за рахунок густих бічних гілок. Для автоквіта у марихуани даного сорту високий показник тетрагідроканнабиінолу (не менше 17% і вище). Цвітіння починається порівняно швидко, вже до старту третього тижня після висадки, а до кінця дев'ятого тижня можна благополучно збирати свій харвест. Чисто математично нескладно визначити і період цвітіння. У Аuto Diesel Ryder feminised він становить в районі шести тижнів.

Вирощування конопель Diesel Ryder

З урахуванням виділення аромату в процесі цвітіння, гроубокс не буде кращим за способом вирощування. Однак, при певній вправності і хорошій фільтрації повітря, обмежень в способах немає зовсім. Важливо! Приблизно за добу до посадки, насіння конопель бажано замочити у воді, а в ідеалі, в розчині, який в подальшому сприятиме зросту. Сорт цілком придатний для культивування новачками в індорі та аутдорі.

Медичне застосування конопель Diesel Ryder

Один з найбільш вживаних в медицині гібридів марихуани, використовують для зміцнення сну і стабілізації апетиту. Також добре себе проявляє як заспокійливий засіб з необхідним розслабленням. Бажано дотримуватися дозування. В іншому випадку може виникати втома і апатія.

Аромат і ефект конопель Diesel Ryder

Сорт марихуани Аuto Diesel Ryder feminised полюбили не тільки гровери, але і любителі якісного хеша. Адже ефект у конопель воістину потужний і якщо не валить з ніг, то створює відчуття дикого голоду і звірячого апетиту. Шанувальники справжнього психоактивного «удару» напевно оцінять по достоїнству цю коноплю. Як і личить гібриду з генетикою Diesel, в приємному фруктовому смаку присутні нотки дизеля. Не варто захоплюватися вживанням цієї марихуани. Цілком вистачить всього кілька затяжок, щоб досягти приємного пікового стану.