Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1724
Поєднання в фенотипі 70% індіки і 30% сатіви дозволяє отримувати справжнє естетичне задоволення від вирощування і переживати позитивні емоції в процесі вживання шишок.
Показать все Свернуть

Auto Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
New York City Diesel x Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
сильний запах під час цвітіння
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
прилив енергії і творчих посилів перейдуть з часом в розслабленість
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Diesel feminised Ganja Seeds

Якісне насіння конопель Аuto Diesel feminised виділяється генетичним спадком легендарних New York City Diesel і Lowryder # 2. Саме вони дали можливість селекціонерам Ganja Seeds подарувати світу новий гібрид марихуани з приголомшливими смаковими і якісними характеристиками. Замовити насіння конопель від нашого банку можна прямо зараз!

Загальні характеристики конопель Diesel

Поєднання в фенотипі 30% індіки і 70% сатіви дозволяє отримувати справжнє естетичне задоволення від вирощування і переживати позитивні емоції в процесі вживання шишок. Дорослі рослини сорту виглядають шикарно, з контрастом приємного зеленого кольору листя і витончених помаранчевих волосків в суцвіттях. Бошки виглядають потужно і виправдовують зовнішність незмінною якістю. Частка ТГК становить не менше 18%, при середньому вмісті каннабідіола.

На цвітіння йде близько дев'яти тижнів. Збір врожаю починають з семидесятого дня, але кожен конопляр самостійно визначає терміни. Висота дозрілого куща рідко перевищує 1,2 метра. В індорі показник коливається в межах 50-80 сантиметрів. По сезону рослинник зможе зібрати не менше 300-500 грам відмінного хеша з метра тепличної площі, і від 60 грам продукту у відкритому грунті.

Вирощування конопель Diesel

Штам рекомендується коноплярам, для яких даний гров стане першим в житті. «Горіхи» відмінно адаптовані під будь-які прийнятні умови вирощування. Вкрай важливо встановити заздалегідь хорошу систему вентиляції, так як в період цвітіння канабіс виділяє дуже інтенсивний запах. В ідеалі, це повинна бути вентиляційна система з декількома вугільними фільтрами. До моменту дозрівання на великих шишках кущів з'являться ніжні ворсинки апельсинового відтінку і безліч кристалів по всій їх поверхні.

Медичне застосування конопель Diesel

Марихуана добре справляється зі станами, що межують з депресією, а також надасть допомогу в подоланні відсутності апетиту.

Аромат і ефект конопель Diesel

Приємний фруктово-ягідний смак дуже багатий відтінками лісових ягід, цитруса і просто стиглих плодів. До вживання суцвіття такими властивостями похвалитися не можуть. Після куріння відчувається надзвичайний прилив енергії і творчих посилів, поряд з якими згодом все-таки починає відчуватися якась розслабленість. Відмінний спосіб розслабитися, якщо ви не плануєте лягати спати в найближчі кілька годин.