Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06553
Це насіння конопель підійде тим коноплярам, які люблять красивий, швидко квітучий (тривалість життя cannabis становить 56 днів) і легкий у вирощуванні канабіс.
Показать все Свернуть

Auto Devil Cream feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Dark Devil x Auto Black Cream
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля ейфорічної радості переходить в розслаблення
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Devil Cream feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу auto Devil Cream feminised утворює кущі, які залишаться непоміченими на відкритому повітрі. Висадивши його в грунт, гровер отримає середню по висоті і сильну по структурі рослину, що дає гарну кількість смачних, компактних бутонів, покритих ароматною смолою. Це насіння конопель підійде тим коноплярам, які люблять красивий, швидко квітучий (тривалість життя cannabis становить 56 днів) і легкий у вирощуванні канабіс. Суцвіття можуть набувати чарівних фіолетово-лавандових відтінків під час цвітіння. Урожайність сорту досягає 70-175 г шишок з рослини при вирощуванні на вулиці і 350-600 грам продукту в штучному середовищі (з 1 м2).

Походження конопель Devil Cream

Автоквітучий Devil Cream feminised створений після схрещування генетики неперевершеного «Темного Диявола» і стрейна «Чорний Крем». Після трудомісткої роботи селекціонерів вийшов високоякісний гібрид, який забезпечить вас якісним урожаєм навіть в найнесприятливіших умовах.

Вирощування конопель Devil Cream

Для досягнення найкращих результатів, «горіхи» що проклюнулися потрібно висадити в грунт, який на 30% складається з кокосового волокна. Тільки в пухкій і дихаючій землі цей штам зможе розвивати здорову кореневу систему. Ємності повинні бути п'ятилітровими або семилітровими. До добрив і тренувань стрейн ставиться позитивно і не реагує стресом на незначні помилки. Починати підживлення рекомендується тільки з переходом в стадію цвітіння, якщо куплений грунт в достатній мірі збагачений азотом, фосфором і калієм. Дуже важливу роль в культивації займає полив, який в indoor повинен бути частим, але в невеликих кількостях.

Аромат і ефект конопель Devil Cream

Травка володіє інтенсивним солодким смаком і запахом з нотами вершкового крему. Тривалий впливів є потужним і збалансованим. Цей стафф - ідеальний варіант для активної мозкової або фізичної діяльності. Він вишукано впишеться в життя творчої натури, ставши джерелом натхнення або компаньйоном на найближчий вільний вечір. Під дією сорту приємно споглядати природні явища, знаходячи в простому і звичному заході сонця або світанку магію досконалості.

Медичне застосування конопель Devil Cream

Марихуана не має явних лікарських властивостей, але в її силах миттєво привести в норму моральний стан людини, поліпшити настрій і життєвий тонус.