Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03737
Насіння конопель підходять для культивації у відкритому грунті, теплиці і домашній оранжереї. Все, що потрібно автоквітам для повного розкриття потенціалу - це світло, вода, грунт і обдув.
Показать все Свернуть

Auto Destroyer feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
АК 47 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля ейфорії пробудить творче мислення і дозволить статися безлічі відкриттів
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Destroyer feminised Ganja Seeds

Насіння конопель автоквітучого фемінізованого сорту Destroyer подарують гроверу неймовірно красиві і низькорослі сходи, що відрізняються невибагливим характером і піддатливістю в культивації. Початківець садівник буде приємно здивований неупередженістю стрейна до умов зростання і при мінімальній увазі до рослини буде нагороджений великим урожаєм смолистих бутонів. Прекрасне співвідношення листя до бутонів дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвіть, наливаючи їх життєвою силою і психоактивною міццю. Рівень ТГК становить до 19%, що є критично багато для автоквітучого канабісу. Одна затяжка auto Destroyer feminised може відправити в нокаут навіть досвідченого і толерантного любителя сортових шишок.

Компактні розміри кущів дозволяють цінителям аутодорних сортів маскувати плантацію у високій траві і серед чагарників. Аромат під час цвітіння не видасть галявину, а в домашніх умовах наповнить приміщення чарівними нотками вологої деревини, спецій і мускусу.

Родовід конопель Destroyer

У генетичному коктейлі стрейна зберігається частинка легендарного неодноразового чемпіона фестивалю Cannabis Cup - АК 47. Насіння коноплі auto Destroyer feminised було отримане в результаті схрещування оригінального клону АК 47 з добірним мексиканським рудералісом. Одержаний гібрид успадкував кращі характеристики свого знаменитого батька, і придбав властивості зацвітати незалежно від тривалості світлового дня.

Особливості вирощування коноплі Destroyer

Насіння конопель підходить для культивації у відкритому грунті, теплиці і домашній оранжереї. Все, що потрібно автоквіту для повного розкриття потенціалу - це світло, вода, грунт і обдув. В якості поживного грунту використовують суміш, що складається зі збагаченої землі, вермикуліту і кокосового волокна. Потужна коренева система канабісу потребує місткий горщик від 5 літрів.

Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат. Рослини рідко перевищують 80 сантиметрів у висоту, добре гнуться і піддаються техніці SCROG. За оптимальних умов вирощування гровер зніме до 450 грам сухих бутонів з одного метра квадратного під сіткою або до 50-90 грам з одного куща.

Добрива не обов'язкові, але рослини будуть вдячні за помірну підгодівлю органікою в пік цвітіння і віддячать зайвою дюжиною грам сухих суцвіть.

Смак і ефект конопель Destroyer

Надламані тугі суцвіття стрейна швидко наповнять приміщення чарівним ароматом східних прянощів, а заворожуючий густий і тягучий дим в одну мить відправить курця в гавань прозріння, де хвиля ейфорії пробудить творче мислення і дозволить статися безлічі відкриттів. Після зльоту слідує приємний обволікаючий стоун, що наповнює м'язи розслабленістю.

Медичні властивості конопель Destroyer

Терапевтичні властивості стрейна дозволяють застосовувати його при лікуванні бронхіальної астми, глаукоми, розсіяного склерозу і безсоння. Ефективний проти мігрені, а також добре знімає похмільний синдром. Швидко відновлює апетит і підвищує життєвий тонус.