Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1845
За рахунок вдалого кросу штамів Big Devil XL і Hindu Kush в новинці вдалося зберегти ідеальне поєднання продуктивності і незмінної стабільності веги.
Показать все Свернуть

Auto Dark Devil feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Devil XL х Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
стабільна стійкість до негативного впливу цвілі
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує стан легкості і розслаблення на кілька годин
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dark Devil feminised Ganja Seeds

Перед вами якісне насіння конопель автоквітучого фемінізованого сорту Dark Devil від сідбанка GanjaSeeds. Селекціонери працювали не покладаючи рук для того щоб кожен бажаючий міг придбати насіння канабісу на комерційному ринку. На сьогоднішній день гібрид вважається одним з кращих в категорії автоквітучих фемінізованих стрейнів. За рахунок вдалого кросу штамів Big Devil XL і Hindu Kush в новинці вдалося зберегти ідеальне поєднання продуктивності і незмінної стабільності веги.

Загальні характеристики конопель Dark Devil

У сорті дуже вдало витримано співвідношення Sativa / Indica. Готова марихуана містить не менше 15% ТГК і порядку 0,9% КБД. Частка тетрагідроканнабінолу безпосередньо залежить від якості роботи коноплярів з рослинами і може спокійно досягти позначки в 20%. При таких високих показниках, врожайність виглядає не менш вражаюче - до 600 грам з квадратного метра. Висота дорослих кущів може варіюватися від 80 до 130 сантиметрів, звичайно, в залежності від способу вирощування та особливостей догляду.

Вирощування конопель Dark Devil

Особливістю Чорного Диявола є стабільна стійкість до негативного впливу цвілі, а також захист від шкідливих комах і характерних захворювань. З самого початку вегетації, канабіс демонструє чітку послідовність росту, поступово формуючи потужну центральну колу, з компактними бічними гілками по всій довжині. До моменту настання піку зрілості, суцвіття набувають цікавого червонувато-фіолетового відтінку, який частково передається вже готовій марихуані.

Для максимальної продуктивності, рослині не будуть зайвими регулярні підживлення у вигляді добрив. Не рекомендується починати свій шлях гровера з даного сорту. Однак якщо це буде вже не перший досвід культивації, то ви напевно впораєтеся із завданням і отримаєте масу задоволення від процесу і кінцевого результату.

Медичне застосування конопель Dark Devil

Штам допомагає при артриті, болях різної природи походження, необхідності усунути напади нудоти або вийти зі стресу. Також стрейн радять вживати при порогових депресивних станах і анорексії.

Аромат і ефект конопель Dark Devil

Солодкість смаку і аромату обумовлена присутністю в букеті ноток дозрілого грейпфрута і п'янкого ладану. Гармонія Сатіви і Індіки дарує тривалий стан легкості і розслаблення на кілька годин.