Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03683
Завдяки невибагливості до умов вирощування, автоквітуча фемінізована «Дамнезія» давно стала своєрідним навчальним посібником для початківців гроверів.
Показать все Свернуть

Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Damnesia x Ruderalis (feminised)
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
634 грн.

Описание Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Damnesia, з яких формуються міцні рослини, генетика яких була отримана методом схрещування Damnesia x Ruderalis (feminized). Генотип сорту містить: 30% Sativa, 60% Indica і 10% Ruderalis.

Загальні характеристики конопель Damnesia

Період життєвого циклу від маленького зародкового зернятка до зрілого рясного врожаю триває 9 тижнів, а цвітіння до 50 днів. За цей час кущ досягає 80-120 см висоти і розвиває потужні пагони середньої гіллястості, густо всіяні сатіва-подібними листами. До закінчення фази цвітіння довгі тугі шишки щільно покриваються товстим шаром чудовою смоли. Вихід суцвіть до 70-80 г з куща на відкритому повітрі і до 900 г з одного квадратного метра посівної площі у закритому просторі.

Для здорового гармонійного розвитку, що культивується в приміщенні канабісу, необхідно забезпечити освітленість від 12 до 18 годин.

Вирощування конопель Damnesia

Гібриду рекомендується створити помірний режим годування з максимальною кількістю EC 1,9-2,0. При цьому потрібно враховувати поправку на інтенсивність росту рослини.

Стрейну підходить посадка методом SoG, вона не вимагає великої посівної площі. У той же час цю культуру слід оберігати від серйозних коливань температурного режиму. Також не рекомендується глибока обрізка гілок.

Завдяки невибагливості до умов вирощування, автоквітуча фемінізована «Дамнезія» давно стала своєрідним навчальним посібником для початківців гроверів.

Медичне застосування конопель Damnesia

Стимулює апетит, знімає біль при різних хворобливих симптомах.

Аромат, смак і ефект конопель Damnesia

Каннабісний гібрид виділяє тонкий аромат одночасно кедрового дерева, горіхів і смоли. Незвичайне поєднання запахів і ейфорічний вплив знаходить все більше прихильників цього сорту марихуани. Невелика доза викликає натхненно-п'янкий ефект і безперервне бажання безпричинного сміху, налаштовує на товариськість і безтурботність.