Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06532
Особливої турботи культура не вимагає, тому є першокласним варіантом для малодосвідчених коноплярів, які прагнуть в найкоротші терміни досягти високого показника врожайності.
Показать все Свернуть

Auto Daiquiri Lime feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Californian Orange x USA Sour Diesel
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, легка ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Daiquiri Lime feminised Ganja Seeds

Насіння конопель auto Daiquiri Lime є сатівадомінантним гібридом, який ідеально підходить для вирощування в приміщенні, на відкритому повітрі і теплиці. Повний життєвий цикл растішек цього сорту становить не більше 11 тижнів. Особливої турботи культура не вимагає, тому є першокласним варіантом для малодосвідчених коноплярів, які прагнуть в найкоротші терміни досягти високого показника врожайності. Травка представленого стрейна поєднує потужний ефект і чудову тропічну смакоароматичну палітру. Замовити насіння канабісу «Дайкірі Лайм» - значить забезпечити собі спокійний успішний гровінг.

Походження конопель Daiquiri Lime

Автоквітучий сорт Daiquiri Lime виведений методом схрещування оригінальних стрейнів Californian Orange і USA Sour Diesel. Новий гібрид вийшов по істині унікальним, оскільки селекціонерам вдалося не тільки передати йому найкращі якості предків, а й посилити їх.

Вирощування конопель Daiquiri Lime

Повному розкриттю потенціалу врожайності рослини сприяє навколишнє середовище. При культивації представленого гібрида в домашньому гроубоксі, найголовніше забезпечити його помірним поливом з періодичною добавкою добрив (з початком активного цвітіння), вентиляцією і хорошим світлом. Цілком підійде лампа ЕСЛ потужністю в 100 ват. Структура куща не сильно розмашиста, однак растіха (через переважання в генотипі Sativa) витягується досить сильно. Якщо розмір боксу скромний, гровер може сміливо застосувати техніку загибания.

Аромат і ефект конопель Daiquiri Lime

Надзвичайно насичений, приємний, фруктово-цитрусовий аромат відрізняє сухі шишки «Дайкірі Лайм» від інших штамів. Всього одна затяжка густим димом моментально бадьорить, покращує настрій, знімає втому і сприяє активному проведенню часу. Дуже добре підходить для вживання вдень, а також допоможе довести до кінця розпочату роботу в разі перевтоми.

Медичне застосування конопель Daiquiri Lime

В лікарських цілях даний штам не використовують, проте курцями було відзначено, що марихуана підвищує життєвий тонус і допомагає впоратися зі стресом, депресією і почуттям пригніченості.