Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06518
Елітне насіння конопель представленого штаму - результат схрещування двох знаменитих гібридів Critical XXL auto і Six auto.
Показать все Свернуть

Auto Critical XXL feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical XXL auto x Six auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стоун, релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical XXL feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Critical XXL auto - чудова можливість для гровера отримати блискучий урожай ароматних суцвіть. Гібрид можна вирощувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Раніше покупцям була доступна фотоперіодна версія, але тепер можна виростити улюблений сорт за більш короткий проміжок часу.

Auto Critical XXL feminised - стовідсоткова Індіка, а значить, садівника очікують щільні важкі шишки, сильний запах скунса і солодощів. Його доведеться виводити за допомогою вентиляції.

Життєвий цикл від розсади до харвесту становить 50 днів. З урахуванням високої врожайності і невибагливості до умов вирощування, сміливо заявляємо, що стрейн підходить для комерційної культивації. Концентрація ТГК - 19%.

Походження конопель Critical XXL

Елітне насіння конопель представленого штаму - результат схрещування двох знаменитих гібридів Critical XXL auto і Six auto. Отримана культура перейняла переваги своїх батьків і готова продемонструвати їх кожному, хто вирішить купити насіння конопель в нашому магазині.

Вирощування конопель Critical XXL

Щоб урожай був дійсно великим, необхідно забезпечити рослини місткими горщиками від 10 літрів. Цей штам не любить високий рівень вологості, особливо до кінця цвітіння. Для освітлення використовують потужні лампи ЕСЛ або Днат. З квадратного метра можна очікувати до 350 грам іскристих суцвіть.

Аромат і ефект конопель Critical XXL

Запахи соснової смоли, фруктів, лимона і скунса присутні на всьому протязі вирощування. Після сушіння бутони зберігають досить незвичайний аромат, а дим має властивість залишати кислий післясмак. Ефект характеризується важкістю в тілі, легким занімінням і розслабленням. Під впливом стрейна приємно повалятися на дивані, подивитися фільм або просто заснути, занурившись в барвисті мрії.

Медичне застосування конопель Critical XXL

Концентрація КБД в смолі рослин досягає 1%, що дозволяє використовувати штам в терапевтичних цілях. Гібрид добре справляється з безсонням, депресією і гострим болем.