Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1723
Щодо догляду, у Аuto Critical + feminised немає ніяких особливих вимог. Єдине, що не буде зайвим в індорному гровінгу, це заздалегідь підготувати грунт, і приблизно третину віддати кокосовому волокну.
Показать все Свернуть

Auto Critical + feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical + x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
невероятно мощный, с характерным окаменением от макушки до пяток, и невероятным расслаблением
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical + feminised Ganja Seeds

Для появи цього гібрида в асортименті банку насіння Ganja Seeds спочатку були всі передумови. Після неймовірного успіху генетичної лінії Critical +, брідери сідбанка продовжили її розвивати. Схрещування стабілізованого стрейна Critical + з чистим ruderalis і призвело до народження ще однієї зірки в сегменті фемінізованих автоквітучих гібридів канабісу. Рівень продажів, який демонструють насіння фем конопель Авто Крітікал плюс - найочевидніше тому підтвердження.

Загальні характеристики конопель Critical +

Яскрава відмінна риса сорту - інтенсивний аромат. Його рослини починають виділяти ще до цвітіння, яке триває близько дев'яти-десяти тижнів. Визначайте момент харвесту по самій готовності кущів до нього, адже все залежить від того, коли проводився посів. До піку зрілості рослин ви без великих зусиль станете володарем 400-600 грам з кожного метра квадратного посівної площі. Висота кущів рідко перевищує позначку в один метр в індорі. Для відкритого грунту така характеристика може бути трохи вище.

Цікаво, що в фенотипі гібрида майже в рівних частках представлені сатіва і індіка, але рівень ТГК і КБД залишається стабільно високим.

Вирощування конопель Critical +

З урахуванням сильного запаху, ваш гроубокс потребуватиме якісної вентиляційної системи, в яку також бажано інтегрувати кілька вугільних фільтрів. При культивації в аутдорі, враховуйте таку особливість стрейна, щоб не зіткнутися з цікавістю сторонніх людей.

Щодо догляду в Аuto Critical + feminised немає ніяких особливих вимог. Єдине, що не буде зайвим в індорному гровінгу, це заздалегідь підготувати грунт, і приблизно третину віддати кокосовому волокну. Таким чином, ви прискорите обмін речовин в рослинах і поліпшите рух кисню. У сорту конопель Critical + прекрасні показники захисту від появи цвілі і проти грибкових захворювань. Це робить стрейн привабливим не тільки для досвідчених коноплярів, а й тих, хто тільки пробує себе у вирощуванні канабісу.

Медичне застосування конопель Critical +

Висока частка КБД автоматично робить штам ефективним в профілактиці і лікуванні таких захворювань, як депресія і меланхолія. Марихуана відмінно підвищує загальний настрій і усуває нудоту. Крім цього, вона відмінно справляється з функцією стимулятора апетиту і стабілізатора сну.

Аромат і ефект конопель Critical +

В ароматі явно відчувається м'ятна солодкість, до якої у смаковій палітрі можуть додаватися присмаки свіжості цитруса, тепла прянощів і деревних ноток. Смак конопель - естетична частина. А ось ефект у неї неймовірно потужний, з характерним онімінням від маківки до п'ят, і неймовірним розслабленням. Так що краще встигніть заздалегідь зручно розташуватися.