Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06490
Auto Critical Jack feminised - ще один доведений до досконалості гібрид зі спадковістю легендарного Critical + 2.0. У генотипі стрейна домінує індіка.
Показать все Свернуть

Auto Critical Jack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical + 2.0 x Haze 2.0 Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який і тривалий, збалансований
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical Jack feminised Ganja Seeds

Auto Critical Jack feminised - ще один доведений до досконалості гібрид зі спадковістю легендарного Critical + 2.0. У генотипі стрейна домінує індіка, що відображається в формі широких листків і щільних суцвіттях, наскрізь просочених ароматною смолою. Компактні розміри не заважають рослинам формувати величезні і важкі суцвіття, тому врожайність цього штаму вище всяких похвал. У висоту кущі не перевищують 70 сантиметрів в індорних умовах, тому застосувавши техніку контролю росту, їх можна вирощувати навіть в стелс-боксах. На вулиці растішки можуть досягати 110 сантиметрів у висоту, що також не є проблемою, якщо висадити плантацію серед чагарників і високих трав.

Повний життєвий цикл гібрида від висадки насіння до збору врожаю становить 9 тижнів. Досвідчені садівники рекомендують потримати кущі ще тиждень. Тоді все листя буде покрите шаром блискучих трихом. За десять днів до збору врожаю необхідно припинити внесення добрив інакше ароматичні якості істотно постраждають.

Походження конопель Critical Jack

Фемінізоване насіння конопель auto Critical Jack - вінець роботи селекціонерів. Генетики вивели цей штам шляхом схрещування оригінального Critical + 2.0 з автоквітучими сортами Haze 2.0 і Critical Jack. Кілька циклів стабілізації, відбору кращих фенотипів і їх схрещування дозволили отримати податливу і невибагливу культуру, що володіє високим імунітетом, великим потенціалом врожайності і прекрасним впливом.

Особливості вирощування конопель Critical Jack

Насіння конопель представленої культури ідеально адаптоване для тепличних умов, гроубокса і відкритого грунту. Висаджувати насіння на вулицю краще з настанням стабільної теплоти. Рослини злегка чутливі до різких перепадів температури, але здатні легко протистояти нападкам шкідливих комах, епідеміям цвілі і гнилі. Не страшні їм і сильні проливні дощі, так само як і тривалі періоди посухи.

Культивуючи цей стрейн в індорі, гровер повинен подбати про регулярний повітрообмін в гроурумі. Стійкий аромат здатна усунути лише якісна вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Висаджувати горіхи краще відразу у великі горщики від 10 літрів. Попереднє замочування посівного матеріалу - обов'язковий процес, який гарантує схожість до 99%. Оптимальним режимом освітлення для цього сорту канабісу вважається 20 \ 4. Як лампа для освітлення згодиться ДНаТ, ЕСЛ або ЛЕД світильники від 250 Вт. Урожайність з кожного метра квадратного посівної площі становить до 600 грам сухих бутонів.

Найбільш придатними техніками для підвищення кількості суцвіть вважаються:

- LST;
- SCROG;
- Помірна і поступова дефоліація.

Аромат і ефект конопель Critical Jack

У період активної фази цвітіння рослини цього сорту виділяють стійкий аромат землі з освіжаючими нотками цитрусів. Після проліковки або ферментації бутонів запах починає нагадувати смолу ялини або хвої з відтінками дорогих прянощів і спецій. Насичений маслами дим залишає кислуватий післясмак. Ефект супроводжується глибоким тілесним розслабленням і припливом ейфорічної бадьорості, що веде до позитивного мислення, радості і безтурботного перебування в моменті Зараз.

Медичне застосування конопель Critical Jack

Лікувальний потенціал цього штаму не виявлений. Середній рівень тетрагідроканнабінолу і низький показник КБД допоможе зняти негативні наслідки стресу, а також скоротить частоту нападів панічних атак, пробудить апетит і допоможе заснути.