Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06483
Саме всі ті непорушні переваги змогли передати брідери новому штаму, додавши до його переваг отримання тільки жіночих рослин і здатність автоматично зацвітати.
Показать все Свернуть

Auto Critical Hog feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
HOG x Critical Mass Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, розслабляючий, приковує до крісла
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical Hog feminised Ganja Seeds

В основі цього автофема від сідбанка GanjaSeeds знаходиться генетика одного з топових комерційних стрейнів сучасності, що побив масу рекордів продажів. Однак успіх оригінального сорту марихуани Critical Hog визначений не тільки кількістю одержуваного стаффа. Саме все ті непорушні переваги і змогли передати брідери новому штаму, додавши до його переваг отримання тільки жіночих рослин і здатність автоматично зацвітати. Купити насіння конопель автоквітучого фемінізованого Critical Hog настійно рекомендує наш інтернет-магазин. Купуйте перевірену якість за найкращою ціною!

Загальні характеристики конопель Critical Hog

Домінантна індіка в генотипі стала основоположною для більшості переваг даного автіка. Достатньо всього десяти-одинадцяти тижнів з моменту прокльовування «горіха», щоб приступати вже до харвесту. Зібрати півкіло шикарного стаффа з квадратного метра в гроубоксі - під силу навіть недосвідченим коноплярам. На присадибній ділянці один кущ здатний приносити до 200 грам не менш якісних бошек. Середня висота дорослої растішки коливається в межах метрової позначки.

Вирощування конопель Critical Hog

Стрейн відрізняє барвиста, немов ялинка на Різдво, структура кущика і правильність ліній. Протягом усього періоду розвитку пагони захищені від атак грибка і цвілі і лише в заключній фазі необхідно особливо пильно стежити за суцвіттями. На піку зрілості шишки дуже вразливі до інфекцій.

Смак і ефект конопель Critical Hog

Назва натякає на присутність у смаковій палітрі неординарного ескізу бекону, змішаного з відтінками прянощів і більш звичного квіткового тону. Запах коноплі співзвучний загальній вкусоароматикі. Хочете відчути тотальне скам'яніння тіла, максимальне розслаблення м'язів - гібрид створений безпосередньо для таких випадків.

Медичне застосування конопель Critical Hog

У терапевтичних цілях марихуану використовують в протистоянні поганому апетиту, нудоті. Рекомендується вживати пацієнтам, які борються з проблемами нестабільного сну або зазнають болю в суглобах.