Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03708
Насіння конопель auto Cream Caramel feminised адаптовані для умов індорного вирощування, однак демонструють прекрасний результат і у відкритому грунті. Компактність кущів дозволяє маскувати свою галявину в густій і високій траві.
Показать все Свернуть

Auto Cream Caramel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Cream Caramel x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
накриє хвилею розслаблення, задоволення навколишнім світом
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Cream Caramel feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт конопель Cream Caramel - чудовий гібрид, що володіє стрімким зростанням, коротким життєвим циклом і дивовижною невибагливістю до умов вирощування. Сходи формують пухнастий кущ з міцним і товстим стовбуром і нечисленними, але довгими бічними гілками. Рослина повністю готова до манікюру і сушки через 65 днів від насіння. Висота середня - 50-80 сантиметрів.

При вирощуванні штаму потрібна установка вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. Культура відрізняється стійким і їдким ароматом лакриці і мускусу.

Родовід конопель Cream Caramel

Насіння конопель auto Cream Caramel feminised було отримане шляхом схрещування оригінального клону "Крем карамель" з Ruderalis. Бур'янистий канабіс наділив гібрид автоквітучими властивостями і імунітетом до епідемії цвілі і гнилі. Рівень ТГК 18%.

Особливості вирощування конопель Cream Caramel

Насіння конопель auto Cream Caramel feminised адаптоване для умов індорного вирощування, однак демонструє прекрасний результат і у відкритому грунті. Компактність кущів дозволяє маскувати свою галявину в густій і високій траві.

Перед посадкою насіння рекомендується замочити і проростити між двома вологими ватними дисками. Рослини потребують горщиків від 7 літрів і потужне освітлення лампою ДНаТ в 250-400 Ватт Днат. Автоквітучим кущам не будуть потрібні добрива. Досить забезпечити їм поживний грунт і регулярний полив чистою водою.

За оптимальних умов культивації врожайність досягає 400-450 грам сухих бутонів з одного метра квадратного або 30-100 грам з куща. Якщо гроверу дозволяє простір гроубокса, то можна висаджувати насіння в 20 літрові горщики і виростити справжніх монстрів, помітно підвищивши урожай.

Смак і ефект конопель Cream Caramel

Сухі бутони штаму виділяють землистий аромат, змішаний з мускусом і відтінками ягід. Дим густий і може викликати подразнення. Після першої затяжки растамана накриє хвилею розслаблення, задоволення і достатку навколишнім світом. Плавні позитивні вібрації послаблять м'язи, дозволивши тілу насолодитися глибоким релаксом, потужний седативний ефект проявляється на завершальній стадії і причалить курця до гавані сновидінь.

Медичні властивості конопель Cream Caramel

Цілющий потенціал сорту дозволяє застосовувати суцвіття і екстракти для лікування безсоння, ранньої стадії шизофренії. Допомагає зняти нервову напругу і м'яко усунути наслідки стресу.