Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03835
Даний гібрид є одним з небагатьох автоквітучих фемінізованих, у яких частка ТГК в готової марихуани становить від 20%. Купити насіння конопель в інтернет магазині.
Показать все Свернуть

Auto Cinderella Jack feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jack Herer x Cinderella 99 x Auto Magnum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
підбадьорливий, поступово переходить в розслаблення і заспокоєння
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
432 грн.

Описание Auto Cinderella Jack feminised Dutch Passion Seeds

На колумбійській виставці «Copa Esmeralda-2018» цей сорт завоював срібло в загальній категорії, а не тільки серед автофем. Селекціонери провели потрійний крос популярного стрейна Jack Herer з авторським Cinderella 99 і автоквітом Magnum. Останній був необхідний для поліпшення властивостей майбутніх рослин в контексті обсягу врожаю. Незважаючи на статус почтаківця, фемінізовані насіння конопель даного сорту по заслугах оцінили експерти галузі. Крос був реалізований в колаборації брідерів сідбанка Buddha Seeds і їхніх колег з Dutch Seeds. Але саме останні отримали на гібрид повні права.

Загальні характеристики конопель Cinderella Jack

Про сам стрейн поки відомо зовсім небагато інформації. Але з того, що є, виділимо головне. Даний гібрид є одним з небагатьох автоквітучих фемінізованих, у яких частка ТГК в готовій марихуани становить від 20%. Для придбання такого рівня, рослині потрібно дати мінімум десять тижнів від паростка до піку зрілості. Кидаються в очі показники тетрагідроканнабінола і ще більш дивно виглядає висока врожайність (до 500 г / кв.м.).

Вирощування конопель Cinderella Jack

Сорт ефективний в закритих приміщеннях, але якщо ви плануєте гров на вулиці, це теж можливо. Початківцям краще спробувати витримати базові вимоги, які стосуються культивування автофем, а просунутим можна реалізовувати тренування, але в щадному режимі.

Медичне застосування конопель Cinderella Jack

Сатівно-індічні риси сорту марихуани ближчі до комерції, що не виключає можливості застосування її для зниження больових відчуттів і підняття загального настрою. Особливо, коли ви якийсь час перебуваєте у стресі.

Запах, аромат і ефект конопель Cinderella Jack

Аромат і запах коноплі помірні, з типовим смаком хеша, в післясмаку якого можна відчути прянощі. Ефект бадьорить, поступово переходить в розслаблення і заспокоєння.