Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1835
Стрейн демонструє прекрасні врожаї з показниками близько 600-800 грамів з одного квадрата посівної площі. У перерахунку на рослину, аутдор принесе вам не менше 250 грам відмінною марихуани.
Показать все Свернуть

Auto Chronic Ryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Chronic x Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслаблення і медитативний спокій
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Chronic Ryder feminised Ganja Seeds

Автоквітучий гібрид стрейна Chronic Ryder з'явився, як продуктивний результат схрещування селекціонерами сідбанка GanjaSeeds знаменитих Chronic і Lowryder # 2. Якісне насіння конопель дає відмінні сходи і першокласний продукт, поступово завойовуючи симпатії гроверів різного рівня підготовки.

Загальні характеристики конопель Chronic Ryder

Стрейн демонструє прекрасні врожаї з показниками близько 600-800 грамів з одного квадрата посівної площі. У перерахунку на рослину, аутдор принесе вам не менше 25 грам відмінної марихуани. Для цього вам достатньо доглядати протягом семи-дев'яти тижнів за своїми рослинами. На цвітіння йде не більше 65 днів. У сухій речовині частка тетрагідроканнабінолу становить не нижче 12%, а каннабідіола 0,2%. Відразу відзначимо, що абсолютним новачкам сорт не рекомендується.

Вирощування конопель Chronic Ryder

З урахуванням обраних вимог по догляду за кущами, гроверу необхідна уважність протягом всього періоду зростання і дозрівання. Мова не йде про надзусилля. Досить своєчасно реагувати на зміни, що вибиваються з норми. Гібрид ефективно культивується як на вулиці, так і в умовах індора. При ретельному і обдуманому гровінгу, до моменту збору врожаю, вас буде радувати своїм незвичайним зовнішнім виглядом потужна рослина з великими шишками, рясно просоченими смолою.

Медичне застосування конопель Chronic Ryder

Стрейн офіційно не вважається медичним. Однак це не заважає йому бути прекрасним помічником з анестетичними властивостями. У ситуаціях, коли необхідно нейтралізувати больові відчуття практично будь-якого походження, саме конопля цього сорту надасть потрібну дію. Марихуана допомагає побороти стрес і просто дозволяє непогано розслабитися.

Аромат і ефект конопель Chronic Ryder

Володіючи фруктовим запахом, готові до вживання суцвіття передають аромат фруктів в диму. З самого першого вдиху, ви відчуєте розслаблення і медитативний спокій. Що може бути краще в кінці важкого виснажливого дня?