Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03733
Потужні і стабільні батьківські гени забезпечили гібрид найкращими характеристиками. Незважаючи на вимогливий характер, стрейн здатний обдарувати чудовим урожаєм шишок того гровера, який не злякається труднощів.
Показать все Свернуть

Auto Chronic feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Light x Skunk x АК 47
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Chronic feminised Ganja Seeds

Auto Chronic feminised - індіко-сатівний гібрид від селекціонерів Ganja seeds. Сорт конопель був спеціально виведений для культивації в індорі. Рослини Chronic люблять багато світла і якісний обдув листя протягом усього життєвого циклу. Сорт може вередувати і не любить прищипування верхівки. Негативно переносить переливи і зайві перегодовування добривами. Незважаючи на вимогливий характер, стрейн здатний обдарувати чудовим урожаєм шишок того гровера, який не злякається труднощів і проявить трохи турботи.

Рослини повністю визрівають за 75 днів від насіння. Під час цвітіння смолисті бутони виділяють бездоганний аромат натуральних пахощів і східних солодощів.

Родовід конопель Chronic

Потужні і стабільні батьківські гени забезпечили гібрид найкращими характеристиками. Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Chronic були отримані завдяки схрещуванню всесвітньо відомого Northern Light з оригінальним клоном Skunk. Гібрид, який отримали, пройшов стабілізацію протягом декількох поколінь і був схрещений з чемпіоном всіх відомих фестивалів - АК 47.

Особливості вирощування конопель Chronic

Насіння конопель auto Chronic feminised проклюнеться швидше, якщо його попередньо замочити на ніч у воді і помістити між двома вологими ватними дисками. Вимогливі кущики сорту люблять місткі горщики від 10 літрів, а також потужне освітлення в 400-600 Ватт Днат. Рослини піддаються SCROG і здатні порадувати 450-500 грамами сухих смолистих суцвіть з одного квадратного метра або до 150 грам з куща.

Замість підгодовувань і стимуляторів, на які растишки можуть відреагувати вкрай не однозначно, починаючому садівникові рекомендується використовувати високоживильний грунт і поливати своїх улюблениць тільки чистою водою. Канабіс любить пористий, пухнастий грунт, який можна виготовити, якщо змішати збагачену землю з вермикулітом і кокосовим волокном.

Смак і ефект конопель Chronic

Дивний аромат ладану і індійських пахощів наповнить все приміщення, в якому будуть скришені сухі суцвіття. Запах відразу ж містифікує присутніх і налаштує на приємне занурення. Насичений маслами дим з першої затяжки відправить курця в стан наснаги і неймовірної радості. В ефекті унікальним чином поєднується піднесена сатіва і м'який релаксаційно-медитативний вплив індіки.

Медичні властивості конопель Chronic

Терапевтичний потенціал стрейна дозволяє застосовувати бутони для лікування епілепсії, бронхіальної астми, подагри, розсіяного склерозу і глаукоми. Екстракти відмінно усувають напади мігрені, відновлюють сон і стимулюють апетит.

У магазині можна купити фемінізовані насіння конопель в фірмових упаковках, що гарантують збереження під час транспортування.