Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1722
Відразу звертає на себе увагу частка змісту тетрагідроканнабінолу, яка в марихуані Аuto Chocolope feminised цілком може дорівнювати 21%, а КБД до 0,2%. Якщо врахувати, що кущі по своїй висоті середні (не більше півтора метри), то є можливість зібрати до 140 грам відмінного хеша з рослини.
Показать все Свернуть

Auto Chocolope feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Lowryder, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Chocolope x Lowryder2
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Кавовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
не дуже пристосований до вирощування у відкритому грунті, зате добре себе показує в гідропоніці
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
неймовірно позитивний і дарує велику кількість енергії
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Chocolope feminised Ganja Seeds

Банк насіння Ganja Seeds представляє вашій увазі новинку, яка вже встигла завоювати симпатії гроверів різного рівня підготовки з усього світу. Сорт називається Аuto Chocolope feminised і він став позитивним підсумком багаторівневого кросу таких штамів, як Chocolope і Lowryder 2. У свою чергу, перший з батьків був виведений після схрещування Original Thai Chocolope і Cannalope Haze. Погодьтеся, дуже трудомістка і складна генетична робота. Але воно того явно коштувало і фемінізоване насіння автоквітучого сорту Chocolope користуються широким попитом. Чим не підтвердження сенсу реалізації такого складного проекту?

Загальні характеристики конопель Chocolope

Відразу звертає на себе увагу частка вмісту тетрагідроканнабінолу, яка в марихуані Аuto Chocolope feminised цілком може дорівнювати 21%, а КБД до 0,2%. Якщо врахувати, що кущі по своїй висоті середні (не більше півтора метрів), то можливість зібрати до 140 грам відмінного хеша з рослини, виглядає вельми привабливо, як для новачка, так і досвідченого зі стажем гровера. Цвіте Аuto Chocolope feminised протягом семи-дев'яти тижнів, зі збором врожаю, визначеним безпосередньо коноплярем. Визначення дати прямо пов'язане зі строками висаджування посівного матеріалу.

Вирощування конопель Chocolope

Сорт не дуже пристосований до вирощування у відкритому грунті, зате добре себе показує в гідропоніці. В принципі, будь-який індор прийнятний, і все залежить від розуміння своєї справи гровером, а також достатньої уваги рослинам. У сорту є ще одна відмінна риса - довгаста форма суцвіть. Крім того, не буде зайвим згадати досить велике листя з приємним для очей насиченим зеленим кольором. У пік цвітіння, кущі виділяють інтенсивний характерний запах марихуани, так що не буде зайвим зробити акцент на системі вентиляції.

Медичне застосування конопель Chocolope

Крім використання марихуани Аuto Chocolope feminised при епілепсії і розсіяному склерозі, її також рекомендують в профілактичних цілях пацієнтам з хворобою Крона, а також в якості анестетика при більшості болей, в тому числі при м'язових спазмах.

Аромат і ефект конопель Chocolope

Вишуканий смак шоколаду надає сорту марихуани Аuto Chocolope feminised особливу пікантність, що відзначали неодноразово не тільки гровери але і просто любителі викурити трохи якісного хеша. Все було б занадто просто, якби вживання цих конопель пов'язували виключно з неповторним смаком. Ефект цього канабісу неймовірно позитивний і дарує вам велику кількість енергії, яка напевно подарує чимало десятків хвилин приємного проведення часу.