Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03704
Розкрити весь потенціал рослина зможе в багатому на поживні мікроелементи грунті при освітленні лампою ДНаТ потужністю від 250 ват. Обсяг горщика повинен бути не менше 6 літрів.
Показать все Свернуть

Auto Chemdawg feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sour Diesel x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний вплив проявляється через кілька хвилин після першої затяжки густим димом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Chemdawg feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт конопель Chemdawg простий в культивації і не вимагає багато уваги від гровера. Середнього розміру кущі, заввишки до 150 сантиметрів, формують багато бічних відгалужень, на яких утворюються важкі ароматні суцвіття. Хороший імунітет дозволяє продуктивно вирощувати канабіс в будь-яких умовах.

Цвітіння триває близько 65 днів. Ближче до настання харвесту шишки покриваються незліченною кількістю трихом, рівень ТГК в яких досягає неймовірної позначки в 24%. Урожайність з одного метра квадратного порадує мінімум 400 грамами якісного продукту. Стрейн підходить в якості дебютного досвіду роботи з культурою.

Родовід конопель Chemdawg

Гібрид був отриманий в результаті схрещування Sour Diesel і OG Kush. Генетична спадщина від знаменитих батьків, а точніше ті якості, які насіння конопель auto Chemdawg feminised перейняли у предків, привертає до них немалу кількість коноплярів у всьому світі.

Особливості вирощування конопель Chemdawg

Штам надає перевагу зростанню в гроубоксі або теплиці, однак у відкритому грунті показує не менш вражаючі результати. Розкрити весь потенціал рослина зможе в багатому на поживні мікроелементи грунті при освітленні лампою ДНаТ потужністю від 250 ват. Обсяг горщика повинен бути не менше 6 літрів.

Основні завдання ботаніка в процесі догляду за рослиною полягають в регулярному поливі і періодичному внесені добрив. Початківцям настійно рекомендується використовувати органіку ( «компот» з гранульованого кінського гною, гуано кажанів, біогумус). Фаза цвітіння супроводжується яскравим ароматом канабісу, тому варто заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра.

Смак і ефект конопель Chemdawg

У пахощах сухих шишок виразно чути ноти цитрусових і ананаса. Потужний церебральний вплив проявляється через кілька хвилин після першої затяжки густим димом. Сорт підходить для вживання у вечірній час доби, а також для розмови «по душах» або занурення в глибоку медитацію.

Медичні властивості конопель Chemdawg

Даний стрейн канабісу не визнаний медициною, але при цьому марихуана відмінно бореться зі стресом, панічними атаками, мігренню, безсонням, відсутністю апетиту, а також здатна привести в норму життєвий тонус.

У нашому інтернет-магазині можна купити якісне насіння конопель за доступною ціною!