Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1721
Якщо почати від зворотного, то в готовій марихуані Аuto Cheese feminised ви зустрінете всю доступну потужність з високим вмістом фітоканнабіноідів, причому, як ТГК, так і КБД. У приміщенні яскравий сирний аромат конопель Аuto Cheese feminised стає навіть злегка настирливим та насиченим.
Показать все Свернуть

Auto Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Cheese, Kush, Skunk, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical x Original Cheese
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Особливості:
потужний стоун може виявитися занадто сильним і це негативно позначиться на вашому фізичному стані
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний стоун
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Cheese feminised Ganja Seeds

Популярний останнім часом стрейн Cheese реалізований брідерами банку насіння Ganja Seeds оригінальним автофемом Аuto Cheese feminised, який з самого початку появи на ринку комерційної марихуани знайшов своїх прихильників в особі значною армії бридерів різного рівня досвіду.

Генетична історія штаму досить складна, адже для його створення знадобився неодноразовий крос відразу декількох відомих сортів, а також чистий ruderalis для ідеального схрещування і фемінізації насіння конопель. Серед батьків Аuto Cheese feminised фігурують: Hindu Kush, Skunk, і навіть Auto Critical +.

Загальні характеристики конопель Cheese

Якщо почати від зворотного, то в готовій марихуані Аuto Cheese feminised ви зустрінете всю доступну потужність з високим вмістом фітоканнабіноідів, причому, як ТГК, так і КБД. Висота кущів сорту невелика. Як правило, вона сягає не більше 150 сантиметрів. І то, це мова про відкритий грунт. В індорі показники ще більш скромні. Інша справа урожай. Тут у Аuto Cheese feminised все в повному порядку - не менше половини кілограма сухої речовини з одного посадкового квадратного метра.

На цвітіння у рослин йде від семи до дев'яти тижнів, а терміни остаточного дозрівання визначаються індивідуально по кожному грову - через різний період висадки насіння конопель.

Вирощування конопель Cheese

У приміщеннях яскравий сирний аромат конопель Аuto Cheese feminised стає навіть злегка настирливим, тому для індора неодмінно знадобиться установка вентиляційної системи з обов'язковими очисними фільтрами. Найбільш прості і дієві - вугільні. В іншому проблем в індорі у вас точно не виникне, тим більше, що відносно невеликі розміри кущів якраз орієнтовані для вирощування в закритому грунті або з використанням гідропонних установок. Рослини не бояться спеки і відмінно реагують навіть на підвищення температури протягом декількох днів поспіль.

Медичне застосування конопель Cheese

Являючись індічним сортом, Аuto Cheese feminised дозволить вам не допустити проявів тривоги і перших ознак депресивного стану. Для людей, які страждають розладом сну, марихуану даного сорту можна впевнено рекомендувати, як ефективний засіб.

Аромат і ефект конопель Cheese

Сир буває різним і в нашому випадку, це злегка солодкуватий сир з невеликою гостротою. Будьте обережні у вживанні, тому що потужний стоун може виявитися занадто сильним і це негативно позначиться на вашому фізичному стані. Як мінімум на найближчі кілька годин.