Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03724
При своєчасному поливі і внесенні добрив, рослина продемонструє весь генетично закладений потенціал, а також нагородить ботаніка смачним продуктом.
Показать все Свернуть

Auto California Orange feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
California Orange x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
неприборкана товариськість
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto California Orange feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт конопель California Orange був представлений світу під час активного руху хіпі. Незважаючи на хороший імунітет, стабільність і невибагливість, стрейн переважно вирощують в домашніх умовах, але у відкритому грунті канабіс також показує прекрасні результати. Під час вегетації рослина активно додає у зрості і формує розмашисті бокові відгалуження. Щільні суцвіття буквально з кожним днем все більше і рясніше наливаються кристально сяючою смолою. Урожай з одного квадратного метра становить близько 450 грам якісних щільних шишок.

Гібрид підвладний кожному гроверу незалежно від досвіду і багажу знань в конопляній справі. Величезна кількість смоли дозволяє коноплярам побалувати себе під час харвесту щойно зкрученими «ласощами».

Родовід конопель California Orange

У процесі створення нової версії штаму, селекціонери схрестили оригінальний стрейн «Каліфорнійський Апельсин» з рудералісом, в результаті чого були отримані автоквітуче фемінізоване насіння конопель. Сорт зберіг головні особливості батьків, а саме насичений аромат і високу продуктивність.

Особливості вирощування конопель California Orange

При культивації даного гібрида в домашньому гроубоксі, гроверу потрібна установка вугільного фільтра, горщик об'ємом близько 10 літрів і Днат лампа потужністю від 250 ват. При своєчасному поливі і внесенні добрив, рослина продемонструє весь генетично закладений потенціал, а також нагородить ботаніка за труди смачним продуктом. Гнучкість куща сприяє застосуванню техніки SCROG, яка допоможе сформувати однакові за величиною суцвіття, а значить збільшити урожай.

Смак і ефект конопель California Orange

Неймовірно насичений, свіжий, цитрусовий аромат стане до смаку самому запеклому і вимогливому гурману. Буквально з перших хвилин після вдихання густого диму на курця нападає неприборкана товариськість. Стрейн чудово підходить для активного відпочинку або дружніх посиденьок.

Медичні властивості конопель California Orange

Гібрид не застосовують в медицині, проте його властивості допомагають усунути втому і перевтому. Марихуана представленого штаму допомагає побороти депресію, стрес, мігрень і нормалізує апетит.

У нашому інтернет-магазині кожен клієнт може купити насіння конопель у фірмовій упаковці!