Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12377
Auto Caiera feminised вражає швидкістю свого розвитку. Вже через 70 днів від насіння гровера чекатиме відмінний врожай смолистих і блискучих шишок. Селекціонери домоглися високого імунітету, тому стрейн простить багато помилок початківцям коноплярам.
Показать все Свернуть

Auto Caiera feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Особливості:
Цьому сорту властива слаборозвинена коренева система, тому стрейну не потрібно для життя величезна ємність.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викликає легку ейфорію і грайливість думки, після чого стан змінюється затяжним і позитивним Стоуном
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
454 грн.
227 грн.

Описание Auto Caiera feminised GanjaVIP Seeds

Auto Caiera feminised - новинка серед екзотичних сортів канабісу. Виростають компактного розміру кущі, які можуть досягати 120 сантиметрів у висоту в умовах аутдору. Канабіс відрізняється потужним стовбуром і щільними бічними гілками. Колір листя до кінця цвітіння набуває фіолетового відливу.

Auto Caiera feminised вражає швидкістю свого розвитку. Вже через 70 днів від насіння гровера чекатиме відмінний врожай смолистих і блискучих шишок. Селекціонери домоглися високого імунітету, тому стрейн простить багато помилок початківцям коноплярам.

Сорт має високу стійкість до стресів і дозволяє досвідченому гроверу експериментувати з прищипуванням, а також з численними тренуваннями куща. Автоквітучі характеристики сорту дозволяють уникнути періоду "нудною веги" і споглядати нарощування шишечної маси вже через пару тижнів від насіння. Рівень ТГК досягає 16%, але неймовірні смакові якості з лишком покривають цей недолік.

Родовід конопель Caiera

Auto Caiera feminised був отриманий шляхом схрещування легендарних Big Skunk і Jack Herer. Легендарні батьки змогли передати свої унікальні характеристики нового гібриду, а також спорядити його прекрасним імунітетом і чудовим смаком.

Особливості вирощування конопель Caiera

Auto Caiera feminised просто створений для умов аутдору, але зможе також порадувати гровера в оранжереї і гроубоксі. Для найкращого розкриття потенціалу цього чудесного гібрида згодяться лампи ДНаТ від 250 ват. Багатьом гроверам вдавалося отримати прекрасні результати і під ЕСЛ лампами від 100-150 ват.

Стрейну не характерна велика коренева система, тому для культивації цілком підійдуть горщики об'ємом 5-8 літрів.

Запорукою відмінного врожаю і якісного продукту є правильно приготована грунтосуміш. Початківцям коноплярам рекомендується заздалегідь придбати готовий грунт з показниками азот \ фосфор \ калій - 20:20:20 і додати до нього 2-3 літри вермикуліту або перліту. Така добавка сприятиме створенню пористої структури грунту і коріння Caiera зможуть розвиватися безперешкодно. Спільно з вермикулітом можна додати трохи кокосового грунту та землі переробленої хробаками.

Вирощування конопель Caiera на вулиці

В умовах відкритого грунту Caiera продемонструє прекрасну врожайність. Стрейн можна висаджувати в кілька хвиль і знімати врожай протягом усього літа-осені.

Як правило, розсаду висаджують в 5-10 літрові лунки наповнені живильним грунтом. Місце десантування паростків має добре висвітлюватися сонцем, а тінь прилеглих кущів не повинна служити перешкодою для нормального розвитку куща. Удобрювати автоквітучі сорти канабісу слід на 40-ом дні життя. Як підгодівля прекрасно підходить гранульований кінський гній.

Довідка! Додавши до живильного грунту гідрогель, гровер зможе скоротити частоту поливів на 30% менше.

Аромат, смак і ефект конопель Caiera

Аромат Caiera нагадує тропічні нотки манго з легким відтінком цитруса. Такий південний коктейль як ніби-то випромінює всім своїм смаком сонячне літо, тропіки, море і пляж. Відчувши тонкість смаку, захочеться піддатися на якусь авантюру або пошукати пригод.

Ефект від вживання настає миттєво і викликає легку ейфорію і грайливість думки, після чого змінюється затяжним і позитивним Стоуном, який злегка приковує до ліжка.

На сьогоднішній день Caiera є одним з найсмачніших і ароматних стрейнів канабісу. Тягучий і фруктовий дим наповнить внутрішній світ щасливими хвилями і допоможе розслабитися в будь-який час дня, не втративши при цьому почуття ясності.

Auto Caiera feminised відмінно усуває депресію і легко справляється з постстрессовими синдромами.