Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1719
Рослини в індорі можуть дозволити почати збирати урожай вже до кінця десятого тижня, при тому, що стандартне цвітіння триває близько восьми тижнів. Цифри можуть коригуватися в залежності від того, як веде себе гровер під час веги і на інших етапах догляду за марихуаною. ТГК і КБД на пристойно високому рівні, а значить, перед вами класичний медичний сорт.
Показать все Свернуть

Auto Bubble Gum feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
після сушіння зберігається приємний специфічний фруктовий аромат.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
приємне запаморочення, іменоване ейфорією
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bubble Gum feminised Ganja Seeds

Історія автоквітучого сорту Аuto Bubble Gum feminised бере свій початок в Північній Америці, коли група брідерів зі штату Індіана зуміла вивести дуже незвичайний гібрид з яскраво вираженим смаком жувальної гумки. Але якби тільки це стало причиною уваги коноплярів на дану новинку. Протягом більш ніж десяти років цей гібрид вважався чи не найбільш стійким і захищеним, показуючи при цьому стабільно високу врожайність. Гровери і експерти неодноразово визнавали Bubble Gum переможцем на різних конкурсах і виставках міжнародного рівня. Це визначило подальшу культивацію сорту і на території Європи.

Загальні характеристики конопель Bubble Gum

Рослини в індорі можуть дозволити почати збирати урожай вже до кінця десятого тижня, при тому, що стандартне цвітіння триває близько восьми тижнів. Цифри можуть коригуватися в залежності від того, як веде себе гровер під час веги і на інших етапах догляду за марихуаною. Ви гарантовано отримаєте не менше 300 грамів відмінних конопель з метра квадратного. Що стосується складу психоактивних речовин в готовій до вживання марихуані, то і ТГК і КБД на пристойно високому рівні, а значить, перед вами класичний медичний сорт.

Вирощування конопель Bubble Gum

Фемінізоване насіння автоквітучого гібрида Аuto Bubble Gum feminised стане прекрасним дебютом для гровера-новачка, який тільки перевіряює свої навички та інтуїцію у вирощуванні конопель. Примітно, що зміцнілі рослини дуже стійкі до будь-яких кліматичних змін, крім кардинальних. Різкі перепади температур або регулярні протяги - аж ніяк не перешкода. Гіллястість невисоких кущів не повинна вводити вас в оману, так як самі гілки рослин досить пухнасті і розвинені. Шишки щільно покриваються смолою і прикрашаються з часом тоненькими ворсинками помаранчевого кольору.

Медичне застосування конопель Bubble Gum

Серед основних рекомендацій щодо застосування конопель Bubble Gum фігурують такі недуги, як регулярні тривожні стани, стреси і емоційний занепад. Без сумніву, для підняття настрою цей сорт марихуани також рекомендується.

Аромат і ефект конопель Bubble Gum

Навіть після того, як конопля стане сухою речовиною, готовою для вживання, ганджа продовжує виділяти п'янкий аромат класичної жувальної гумки, що представляє собою поєднання тропічних фруктів, яблук і полуниці.

Приємне запаморочення, іменоване ейфорією, настає практично після першої ж затяжки ароматним димом Аuto Bubble Gum feminised. Вибирайте собі заняття на власний смак - в кайф буде абсолютно все, від простого спілкування, до творчих захоплень.