Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03833
Індічно-сатівний штам підійде для культивування зовсім недосвідченим гроверам, а явним спецам буде цікаво поекспериментувати з техніками. Рослини не дуже багато вимагають і досить чуйні на правильну роботу коноплярів.
Показать все Свернуть

Auto Brooklyn Sunrise feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Diesel x AK
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тривалий, ейфорія
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Auto Brooklyn Sunrise feminised Dutch Passion Seeds

Стрейн Diesel, має Бруклінські коріння з одного боку, і насіння конопель AK родом з півночі штату Нью-Йорк схрестили, щоб вивести щось зовсім нове і незвичайне. І селекціонерам банку насіння Dutch Passion це вдалося повною мірою. Новинка під назвою auto Brooklyn Sunrise feminised, міцно закріпилася, як «ранкова» марихуана. Це навіть знайшло відображення в назві.

Загальні характеристики конопель Brooklyn Sunrise

Одинадцять тижнів становить середній життєвий цикл рослин даного гібрида. Йдеться про хронометражі між появою перших паростків і піком зрілості дорослої особини. Врожайність сорту досить висока. Півкіло канабісу з одного квадратного метра ділянки можна вважати гідним результатом для кущів середніх розмірів.

Вирощування конопель Brooklyn Sunrise

Індічно-сатівний штам підійде для культивування зовсім недосвідченим гроверам, а явним спецам буде цікаво поекспериментувати з техніками. Рослини не дуже багато вимагають і досить чуйні на правильну роботу коноплярів.

Медичне застосування конопель Brooklyn Sunrise

Змішаний фенотип сорту марихуани, робить його менш привабливим в очах медиків. Проте, для усунення нудоти і поліпшення загального самопочуття після проходження сеансу хіміотерапії, Бруклін Санрайз буде дуже до речі.

Запах, аромат і ефект конопель Brooklyn Sunrise

Аромат коноплі м'який, але глибокий, з великою кількістю дуже несподіваних поєднаних запахів, яким і буває ранок в Брукліні. Смак наповнений прянощами і всупереч очікуванню індічного удару і коматозу в кінці, Brooklyn Sunrise прекрасно показує себе вранці. Він дякує вам своєї ейфорією за довіру і не відпускає ще дуже довго.