Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1718
На сьогоднішній день сорт Аuto Bomb feminised вважається в банку насіння Ganja Seeds одним з найшвидших в плані дозрівання. Всього п'ятдесят днів пройде з моменту висадки насіння в грунт і вже можна починати збір врожаю.
Показать все Свернуть

Auto Bomb feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Green-O-Matic x Big Bang
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
відмінний вибір для новачка
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидкий і розслабляючий
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bomb feminised Ganja Seeds

Відносно новий гібрид від банку насіння Ganja Seeds, який отримали в результаті успішного кросу сортів Green-O-Matic та автоквітучого Big Bang. Поява останнього в генетиці зумовила більшу частину характеристик нового стрейна. Auto Bomb feminised поки не дуже поширений лише з тієї причини, що на нього написана невелика кількість рецензій, а репорти від гроверів тільки починають надходити. Проте, у сорту явно велике майбутнє, з оглядкою на його стійкість і якісні характеристики.

Загальні характеристики конопель Bomb

На сьогоднішній день сорт Аuto Bomb feminised вважається в банку насіння Ganja Seeds одним з найшвидших в плані дозрівання. Всього п'ятдесят днів пройде з моменту висадки насіння в грунт і вже можна починати збір врожаю. Звичайно, можливі коливання в плюс або мінус по днях, але середні показники приблизно такого рівня. За вказаний період, кущі піднімаються у висоту на більш ніж один метр. При цьому врожайність з квадратного метра використовуваної площі буде близько півкіло, а то і більше. Для аутдору цей показник дорівнює приблизно 50 грамам з одного куща. Рівень ТГК в марихуані становить дуже непогані 15-16%.

Вирощування конопель Bomb

Однією з особливостей сорту Аuto Bomb feminised є максимальна адаптація до будь-яких умов вирощування, будь то індор або відкритий грунт. Наприклад, для даного автоквіта немає ніякої принциповості в дозуванні освітлення. Головне, щоб світловий день тривав від 12 до 18 годин. Ще одна ознака якісної адаптивності - цвітіння навіть при порівняно низьких температурах. Все, що вище +10 градусів за Цельсієм, цілком влаштовує рослини Аuto Bomb feminised. Якщо ви займаєтеся гровінгом в індорі, то фактично вирощувати коноплю цього сорту можна цілий рік безперервно. Якщо у вас вже є досвід у вирощуванні канабісу, то обов'язково використовуйте техніку SoG і продуктивність кущів виросте суттєво. Приділіть максимум уваги рослинам на перших стадіях веги і перед цвітінням. В цей час рослина починає активно нарощувати гілки і формувати чимало суцвіть.

Медичне застосування конопель Bomb

Поєднання сатіви та індіки робить даний гібрид цікавим з точки зору медицини. Для поліпшення загального емоційного фону і зміцнення нервової системи вживання марихуани Auto Bomb feminised буде вельми до речі.

Аромат і ефект конопель Bomb

Аромат і смак цього сорту канабісу не мають видатних гастрономічних якостей. Для більшості тих, хто викурить пару ковпаків або зробить кілька затяжок, висновок буде один - класичний смак конопель з легкими пряними нотками. Ефект у Аuto Bomb feminised також не має нічого спільного з убивчими сортами. Get High наступає м'яко, миттєво розслабляючи все тіло і цей чуттєвий стоун триватиме не менше, ніж обраний вами тривалий фільм.