Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1825
З особливостей відзначимо, що фемінізований автоквітучий сорт Blueberry x Blue Mystic дуже продуктивний і з одного метра квадратного посівної території ви легко зможете взяти в районі 600-800 грамів шикарного канабісу.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry x Blue Mystic feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Blueberry x Auto Blue Mystic
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стабільно потужний, з вельми непередбачуваним результатом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry x Blue Mystic feminised Ganja Seeds

Над назвою цього гібрида брідерам сідбанку GanjaSeeds думати занадто довго не довелося. Ідея полягала в тому, щоб з її допомогою максимально передати властивості і генетичне походження новинки. Власне, простіше, ніж вказати в імені сорти, крос стрейнів яких став основою для створення, не знайшлося нічого. І в цьому реально є сенс. Адже схрещування сортів Auto Blueberry і Auto Blue Mystic інакше і не описати.

Загальні характеристики конопель Blueberry x Blue Mystic

З особливостей відзначимо, що фемінізований автоквітучий сорт Blueberry x Blue Mystic дуже продуктивний і з одного метра квадратного посівної території ви легко зможете взяти в районі 600-800 грамів шикарного канабісу. І це, між іншим, з урахуванням того, що висоту кущів можна назвати навіть вище середньої. Для цвітіння дорослих рослин Blueberry x Blue Mystic досить не більше дев'яти тижнів, але не менше семи. Пік зрілості, коли приходить пора харвесту, коноплярі повинні фіксувати самостійно. На фоні низького вмісту КБД, середнє для ТГК виглядає привабливо.

Вирощування конопель Blueberry x Blue Mystic

У вирощуванні гібрида Blueberry x Blue Mystic є цілий перелік обов'язкових дій, які не завжди виявляться під силу новачку. Може просто не вистачити реального досвіду в гровінгу. Тому даний стрейн краще вирощувати коноплярам, що мають за плечима хоча б кілька гровів. Що стосується способу культивації, то тут ви маєте право вибирати найбільш зручний саме вам. У будь-якому випадку, все залежить від якісного підходу, а не місця вирощування.

Медичне застосування конопель Blueberry x Blue Mystic

Вже не викликає подиву, що відверто не медичний сорт канабісу може викликати не тільки п'яний вплив на людський організм, але і сприяти поліпшенню загального стану. Особливо це стосується потреби в знятті перенапруги або виходу зі стресової ситуації. І не забуваємо про анестетичні властивості більшості сортів, включаючи і Blueberry x Blue Mystic.

Аромат і ефект конопель Blueberry x Blue Mystic

Наявність в ароматі і смаку цілого букета з загальною назвою «лісова ягода» - заслуга сорту Blueberry, а ось від Blue Mystic нашому гібриду передалися освіжаюча легкість післясмаку і фруктові ноти в ароматі.

Ефект Blueberry x Blue Mystic стабільно потужний, з вельми непередбачуваним результатом. Якщо втягнути в себе пару зайвих клубів диму, хвиля може застати вас повністю зненацька. Будьте уважні.