Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS284
В цілому, сорт Аuto Blueberry regular досить невибагливий в догляді. Єдине, на що радять звернути увагу, це кількість і якість добрив. До них рослини досить чутливі.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Mazar
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Mazar x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дуже потужний "stone" ефект
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry regular Ganja Seeds

Оригінальному гібриду ще до створення була уготована любов смакових гурманів. І хоча чіткого смаку чорниці ви не відчуєте, нотки лісової ягоди брідерам сідбанку Ganja Seeds все ж вдалося перенести в новинку при схрещуванні Blueberry, Mazar і канадського Ruderalis.

Загальні характеристики конопель Blueberry

Висота кущів складає не більше 60 сантиметрів, при нормі близько півметра. Звичайно, в гроубоксі цей показник буде трохи нижчим, що не завадить вам стати володарем не менше 300 грам високоякісної марихуани з високим вмістом фітоканнабіноідів. Частка ТГК виявиться близько 16%, і вище. Після того, як автоквітуче регулярне насіння конопель потрапить в грунт або інше середовище для подальшого розвитку, період цвітіння триває від восьми до десяти тижнів. Щодо термінів закінчення сезону точних рекомендацій немає, адже вони залежать від того, коли був проведений посів «горіхів».

Вирощування конопель Blueberry

В цілому, сорт Аuto Blueberry regular досить невибагливий в догляді. Єдине, на що радять звернути увагу, це кількість і якість добрив. До них рослини досить чутливі. В іншому, штам прекрасно підходить для гровінга коноплярів будь-якого ступеня підготовки, від абсолютно нульового, до досвідчених фахівців.

Також не забувайте контролювати вологість. Її дефіцит згодом може привести до негативних результатів. При номінально правильному догляді потужна кола і безліч бічних гілок повністю покриваються смолою. Цвіте кущ дуже красиво, переливаючись відтінками від синього до фіолетового. «Блубері» - одна з кращих баз для виготовлення класичного гашишу. У процесі цвітіння рослини виділяють яскравий і різкий фруктовий аромат, від якого бажано позбуватися якісною вентиляцією і по можливості, надійними вугільними фільтрами.

Медичне застосування конопель Blueberry

Навіть не являючись медичним сортом, він поліпшить ваш сон і нормалізує апетит. З вживанням необхідно бути обережним і чітко розуміти можливості свого організму. Якщо потрібно просто розслабитися і вийти зі стресу - кращого способу не знайти.

Аромат і ефект конопель Blueberry

Уже згадувалося про чорничний присмак і фруктовий аромат. У післясмаку кожен неодмінно відчує ягідні нотки. Перший же вдих диму надасть растаману потужне скам'яніння з поступовим посиленням впливу.