Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1715
Auto Blueberry feminised є одним з найвідоміших бестселерів на світовому ринку насіння канабісу. Вирощуючи фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Blueberry, ви отримуєте воістину унікальний врожай смолистих шишок з ароматом чорниці.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
Під час закінчення цвітіння шишки можуть набувати різного кольору: починаючи з темно-синього і закінчуючи пурпурним.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
моментально відправить «новачка» в стан приємної ліні і усуне всі негативні думки
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry feminised Ganja Seeds

Auto Blueberry feminised є одним з найвідоміших бестселерів на світовому ринку насіння канабісу. Вирощуючи фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Blueberry, ви отримуєте воістину унікальний врожай смолистих шишок з ароматом чорниці.

Сорт відмінно росте як в аутдорі, так і в приміщенні. Штам не примхливий і завжди показує відмінні результати. Коренева система любить простір, тому ємність для висадки насіння рекомендується підбирати обсягом мінімум в 12 літрів.

Auto Blueberry feminised має досить багато переваг в порівнянні з вирощуванням фемінізованих рослин, які безпосередньо залежать від світлового циклу:

Через 10 тижнів сорт повністю готовий до збору врожаю. При вирощуванні в грунті (на відкритому повітрі) кількість днів зменшується.

Гібрид виростає не дуже великих розмірів від 30 см до 1 метра, а це значить, що підібрати місце для його висадки дуже просто, а помітити важче.

Урожай в середземноморському кліматі можна знімати від 2 до 3 разів за сезон. У разі вирощування в північній широті - урожай збирається раннім літом.

За період розвитку канабісу можна спостерігати, як змінюється колір куща. Спочатку рослина має світло-синю гаму, а в процесі розвитку набуває м'яко-фіолетового відтінку. Кущ при дбайливому і уважному догляді може досягти неймовірно високого рівня ТГК від 20 до 22%.

Родовід Blueberry

Шляхом схрещування оригінального автоквітучого генотипу Lowryder з класичним, але при цьому не менш розкішним Blueberry, був виведений сорт Аuto Blueberry feminised. Стрейн зберіг кращі характеристики своїх батьків.

Фенотип більшою мірою характерний «Blueberry». Це доводить забарвлення рослини в синьо-фіолетових тонах, а також неперевершений смак канабісу, що збиває з ніг своїм ефектом.

Простота вирощування привертає увагу всіх коноплярів, оскільки цей геніальний сорт конопель ніколи не завдасть великого клопоту.

Особливості вирощування конопель Blueberry

Auto Blueberry feminised подарує шикарний урожай як професіоналу, так і починаючому гроверу. Blueberry любить багато світла. На думку фахівців, застосування методу «SCROG» допоможе забезпечити надходження оптимальної кількості світлового потоку рослині. Крім цього метода рекомендується обрізати нижні гілки канабісу таким чином можна підвищити світлопроникність.

Рослина має велику кореневу систему. Тому при висаджуванні канабісу в боксі підбирайте ємність великих розмірів від 12 до 20 літрів.

На 5 тижні цвітіння даний сорт посилює властивий йому яскравий аромат лісу і кави, тому при підготовці гроубокса слід обов'язково встановити вугільний фільтр.

Важливо! Не перестарайтеся з внесенням добрив, їх надлишок може перепалити коріння рослини і привести її до загибелі.

Сорт Auto Blueberry feminised - це той канабіс, який незалежно від способу вирощування порадує своїм урожаєм, але більш значного результату можна досягти, культивуючи рослину в обладнаній теплиці.

Вирощування конопель Blueberry вдома

Auto Blueberry feminised не примхливий сорт канабісу та прекрасно росте як в індорі так і в аутдорі. Для того щоб зняти гідний урожай шишок потрібно забезпечити рослину 10-20 літровим горщиком з підготовленим грунтом. Приготувати субстрат можна змішавши 1 \ 3 частини землі з 1 \ 3 частиною кокогрунту і 1 \ 3 вермикуліту.

Чорниця дуже світлолюбний сорт канабісу, тому 150 ват енергозберігаючої лампи - це мінімум, нижче якого опускатися не варто.

Підгодовувати кущ добривами можна через 40-45 днів його життя. У автоквітучих сортів короткий життєвий цикл і вмісту мікроелементів в грунті їм цілком достатньо для повного розкриття потенціалу.

Довідка! На просторах інтернету можна часто побачити рекомендації по добривам для автоквітучих стрейнів, але не піддавайтеся спокусі. Автоквіти можна удобрювати тільки на глибокій стадії цвітіння, а також в тому випадку, якщо використовується грунт з низьким вмістом корисних для рослини мікроелементів. У всіх інших випадках автоквітучі сорти конопель не вимагають добрив!

При вирощуванні в індорі особливу увагу приділіть обдуву рослини. Гібрид хоч і зростає невеликим, але дуже любить вітерець.

Довідка! Рослини в величезних кількостях споживають вуглекислий газ. Багато гроверів спеціально поміщають в бокс таблетки, які виробляють СО2. При правильному підході рослини збільшують свій урожай.

Вирощування конопель Blueberry на вулиці

Вирощувати Аuto Blueberry feminised в аутдорі зможе навіть недосвідчений гровер. Рослина не виросте більше 100 сантиметрів, відповідно з конспірацією стане набагато легше.

Якщо ви вирішите ростити кущ в землі без горщика, то викопати лунку доведеться на 15-20 літрів. Автоквітучий Blueberry не примхливий до типу грунту, але рекомендується використовувати грунт з магазину. Якщо це проблема, то можете скористатися наступним «рецептом» приготування субстрату:

  • 3 частини кокоса або торфу;
  • 1 частина крупного перліту або вермикуліту;
  • 1 частина гумусу;
  • 1 \ 2 чашки глауконітового піску;
  • 1 \ 2 чашки доломітового вапна.

Перераховані компоненти ретельно перемішуються і рясно поливаються водою. Якщо ви зможете приготувати такий субстрат, то будьте впевнені - рослина повністю розкриє свій потенціал і нагородить прекрасним урожаєм смолистих шишок. При цьому не потрібно ніяких добрив.

Як стимулятор росту можна застосовувати органічний «компот» або «чай» на основі кінського гною.

Приготування:

Буде потрібно відро 20-30 літрів. Його слід наповнити теплою (+ 50-60 градусів за Цельсієм) водою. Шматок марлі або кілька великих шкарпеток наповнюють сухими гранулами кінського гною. Щільно зав'язавши шкарпетки, їх опускають у воду і «компот» настоюється протягом 2-3 днів.

Через зазначений час органічно-поживний напій буде готовий. Можна поливати їм канабіс 1-2 рази в тиждень чергуючи полив з водою.

Використовуючи органічні добрива, можна виростити по-справжньому медичний канабіс.

Довідка! Якщо додати до субстрату гідрогель, скорочується частота поливів рослини до 30%.

Смакові якості і ефект конопель Blueberry

Auto Blueberry feminised завжди асоціюється з невимовним солодко-ягідним, чорничним ароматом. М'який і одночасно глибокий стан розслабленості можна відчути відразу після вдихання густого диму. Все тіло наповнюється ейфорією і змушує організм забути про тривоги, стрес і перевтому.

Якщо ви пробуєте канабіс вперше, то Чорниця чудовий варіант. Ефект конопель цього сорту моментально відправить «новачка» в стан приємної ліні і усуне всі негативні думки.

Auto Blueberry feminised відмінно підходить для вживання у вечірній час, він дбайливо огорне спокоєм і умиротворенням з голови до ніг. Даний канабіс є одним з найбільш затребуваний медичних сортів. Величезний лікувальний потенціал пояснюється 22% вмістом ТГК в його смолі. Стрейн допомагає вилікувати такі недуги як: депресія, анорексія, бронхіальна астма, а також швидко знімає больовий синдром.