Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1716
Фемінізований автоквіт Аuto Blueberry Bliss feminised принесе вам не менше 400 грам (а іноді і 600) убивчої марихуани через десять-дванадцять тижнів після потрапляння насіння в родюче середовище. Всього 80 сантиметрів максимальної висоти куща, а такі вражаючі результати.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry Bliss feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
BlueBerry x WW x Super Skunk x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
позитивний, з підступаючою ейфорією і відчуттям щастя
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry Bliss feminised Ganja Seeds

Серед тисяч існуючих на сьогоднішній день гібридів і модифікованих сортів конопель, Аuto Blueberry Bliss feminised навряд чи колись загубиться або безславно зникне. Йому з самого початку була приготовлена доля одного з видатних штамів, яким він і є до цього дня. Заради автоквіта, селекціонери банку насіння Ganja Seeds використовували в кросі найчистіший ruderalis, а для всього іншого використовувалися стрейни BlueBerry, White Widow і Super Skunk. Навіть якщо ви поки не знайомі з чорничним сортом, про «Білу Вдову» і «Супер Сканк» напевно чули чимало дивовижних історій. А тепер уявіть, що Аuto Blueberry Bliss feminised вдалося перейняти все найкраще у названих зірок комерційного ринку марихуани. Хоча б кілька разів у житті купити таке насіння конопель повинен кожен гровер.

Загальні характеристики конопель Blueberry Bliss

Фемінізований автоквіт Аuto Blueberry Bliss feminised принесе вам не менше 400 грам (а іноді і 600) убивчої марихуани через десять-дванадцять тижнів після потрапляння насіння в родюче середовище. Всього 80 сантиметрів максимальної висоти куща, а такі вражаючі результати. Але це реальність, якою, безумовно, пишаються селекціонери Ganja Seeds. У готової марихуани вельми високий рівень ТГК при середньостатистичних показниках інших фітоканнабіноідов. Істотне домінування індіки над сатіва дозволяє говорити про вбивчі властивості цього канабісу не для красного слівця, а насправді.

Вирощування конопель Blueberry Bliss

Гровінг для рослин сорту Аuto Blueberry Bliss feminised порівняно простий і проблему може становити лише відносна крихкість. В основному це стосується бічних гілок. В іншому у вирощуванні конопель Аuto Blueberry Bliss немає ніяких критичних правил. Все прекрасно працює в будь-яких умовах (індор, аутдор, гроубокс).

Медичне застосування конопель Blueberry Bliss

Якщо вам потрібно буде використовувати коноплю Аuto Blueberry Bliss feminised в медичних цілях, пам'ятайте, що при будь-якому болю вона буде показувати високу ефективність. Ну, і, природно, при попаданні в стресові ситуації, ніщо так швидко не виведе вас з цього небажаного стану, як це зможе всього за пару затяжок канабіс Аuto Blueberry Bliss feminised.

Аромат і ефект конопель Blueberry Bliss

Для тих, хто погано знайомий зі смаком лісових ягід і чорниці, сорт стане справжнім відкриттям. Ягідні нотки фігурують не тільки в ароматі і запаху, але і смаку. Ефект у марихуани Аuto Blueberry Bliss feminised виключно позитивний, з підступаючої ейфорією і відчуттям щастя.