Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS599
Дорослі рослини Аuto Blue Mystic regular володіють нейтральним запахом і максимально розкриваються в процесі вживання, автоквітучий гібрид отримав свою порцію популярності за простоту гровінга і високий вміст фітоканнабіноідів.
Показать все Свернуть

Auto Blue Mystic regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Light x Ruderalis
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, огорне все тіло приємним розслабленням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Mystic regular Ganja Seeds

Селекціонерам, які представляють сідбанк Ganja Seeds, вдалося створити ще один цікавий гібрид на базі одного з найпопулярніших стрейнів канабісу - «Північному сяйві». Про Northern Lights ходять справжні легенди, тому вдосконалення вже популярного сорту було надзавданням, з яким брідери впоралися на відмінно.

Загальні характеристики конопель Blue Mystic

Дорослі рослини Аuto Blue Mystic regular володіють нейтральним запахом і максимально розкриваються в процесі вживання, автоквітучий гібрид отримав свою порцію популярності за простоту гровінга і високий вміст фітоканнабіноідів. Якщо рівень КБД оцінений як середній, то ТГК просто фантастичний - близько 21%. Урожайність становить не менше 300 грам з одного квадрата посівної території. Висота кущів знаходиться в межах 30-60 сантиметрів, в залежності від середовища і якості догляду. Від цих же факторів залежить і початок збору врожаю. Цвітіння триває стабільно: від 60 до 70 днів.

Вирощування конопель Blue Mystic

Для отримання відмінних сходів і не менш вражаючого врожаю, від гровера не потрібно багато сил і енергії в процесі вирощування. Єдине, на що слід звернути увагу - це дотримання рівня вологи. У разі її надлишку, рослини можуть піддатися атаці цвілі або грибків, що не кращим чином позначається на підсумковій якості майбутнього стаффа. В усьому іншому, автоквітуче регулярне насіння конопель відмінно підійде починаючому конопляру для придбання безцінного досвіду. Зверніть увагу на палітру кольорів шишок і листя в період цвітіння, легкий блакитний відлив у зелені виглядає просто заворожуюче.

Медичне застосування конопель Blue Mystic

Про анестетичні можливості індічних стрейнів відомо давно і це доведено неодноразово на практиці. Причому мова може йти як про біль в м'язах, так і мігрень. Що стосується представленого гібрида, то він ще непогано позбавляє від нудоти і нормалізує апетит.

Аромат і ефект конопель Blue Mystic

Готові до вживання шишки виділяють дуже тонкий, ледь вловимий аромат з відтінками ягідного букета. Однак варто їм почати тліти, як ягоди розкриються повною мірою, а восковий післясмак зробить запах більш плавним і м'яким.

На відміну від аромату, ефект у конопель Аuto Blue Mystic regular потужний і діє миттєво. Перша ж затяжка огорне все тіло приємним розслабленням, як і личить генетиці indica.