Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06455
Після того як насіння конопель показали паростки, штам буде готовий до збору врожаю приблизно через 75 днів. Генотип рослини ділиться на 75% indica і 25% sativa.
Показать все Свернуть

Auto Blue Mazar feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Blue, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Blueberry x Auto Mazar
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, дарує легкість і розслаблення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Mazar feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу auto Blue Mazar feminised буде цікаве цінителям шикарного сорту «Блуббері» і потужного високоурожайного автоквіта «Мазар». Після того як насіння конопель показали паростки, штам буде готовий до збору врожаю приблизно через 75 днів. Генотип рослини ділиться на 75% indica і 25% sativa. Даний канабіс зовні являє собою суміш обох батьківських ліній, але в деяких випадках гровер побачить явні риси стрейна «Чорниця» або дуже схожі на другого предка зовнішні особливості. Складність культивації середня, але новачкові під силу виростити цей сорт, доклавши трохи зусиль і уваги.

Походження конопель Blue Mazar

Автоквітучий фемінізований Blue Mazar поєднує в собі кращі характеристики від 2-х легендарних оригінальних auto предків. Створення цього гібрида сталося в результаті схрещування Blueberry і Mazar - двох найулюбленіших сортів.

Вирощування конопель Blue Mazar

Виробник рекомендує розглядати цей гібрид переважно для природних умов, оскільки переважання індіки в генотипі диктує особливі правила вирощування в indoor. Малодосвідчений ботанік може не впоратися з процесом, оскільки необхідно грамотно розрахувати потрібну відстань між кущами, підібрати гарне освітлення (здатне проникнути до нижніх гілок крізь широке листя) і контролювати вологість повітря в гроурумі. Уважно потрібно стежити за кількістю і частотою внесених добрив, щоб не допустити перегодовування. Рослини чудово реагують на різні тренування, спрямовані на збільшення продуктивності.

Аромат і ефект конопель Blue Mazar

Висушена трава приємно дивує складним набором ягідних нот, а іноді запах доповнений землистим або пряним відтінком (гострий перець, паприка). Вплив сильний. Стафф викликає почуття щастя і одночасно заспокоєння, і звільнення від гнітючих думок. Спокій і врівноваженість будуть супроводжувати курця протягом довгого часу після вживання. По завершенню дії на організм травичка пробудить апетит, сховатися від якого нікуди не вдасться і в разі, якщо растаман буде вкрай зручно розташований на дивані, йому доведеться встати або дотягнутися до яких небудь ласощів.

Медичне застосування конопель Blue Mazar

Рівень КБД в 2,10% в сухій речовині дозволяє використовувати марихуану цього стрейна в лікарських цілях. Вона дивовижно бореться з апатією, пригніченим станом, перенапруженням (розумовим і фізичним), панікою, астмою, глаукомою, епілепсією і мігренню.