Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03821
Стрейн демонструє прекрасний ріст і розвиток за будь-яких умов культивації, будь то відкритий грунт, теплиця або гроубокс. Помірна гіллястість дозволяє вирощувати канабіс в обмеженому просторі.
Показать все Свернуть

Auto Blue Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto OG Kush x auto Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Kush feminised Ganja Seeds

Автоквітучій фемінізований сорт Blue Kush - чудове рішення для дебютуючих гроверів і досвідчених коноплярів. Стрейн демонструє прекрасний ріст і розвиток за будь-яких умов культивації, будь то відкритий грунт, теплиця або гроубокс. Помірна гіллястість дозволяє вирощувати канабіс в обмеженому просторі. Насіння конопель auto Blue Kush feminised відрізняється високим відсотком схожості. Рослина невибаглива, наділена гідним імунітетом і здатна протистояти будь-яким «капризам» погоди.

При середній висоті куща, не більше 150 сантиметрів, врожайність досягає 400 грам з метра квадратного, а одна рослина здатна подарувати ботаніку до 170 г якісного стафа. Високий показник ТГК і рівне співвідношення індіки і сативи, надає багатогранний і різноманітний ефект.

Родовід конопель Blue Kush

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель було виведені селекціонерами сідбанка Ganja Seeds методом схрещування auto OG Kush з auto Blueberry. Результатом трудомісткої роботи став розкішний гібрид, який невпинно радує коноплярів в усьому світі.

Особливості вирощування конопель Blue Kush

Представлений сорт вимагає від рослинника мінімального уваги. Найголовніше - горщик об'ємом від 7 літрів, регулярний полив, хороше освітлення (найкраще підійде Днат лампа потужністю від 250 ват) і періодичне внесення добрив. В якості грунту рекомендується використовувати покупний грунт з рівним співвідношенням азоту, фосфору і калію (20:20:20). Кислотність не повинна перевищувати 6-6,5. При внесенні хімічних добрив за зміною рівня потрібно стежити за допомогою рН-метра. Яскравий аромат в період цвітіння передбачає наявність вугільного фільтра у гроубоксі.

Смак і ефект конопель Blue Kush

Пахощі суцвіть наповнені нотами фруктів з яскравими проблисками нафти. Густий дим після затяжки дає можливість відчути всю гаму незвичайного смаку марихуани. Сильний і тривалий вплив сподобається кожному цінителю культури. Баланс розслабленості і одночасного припливу сил дозволяє вживати сорт в будь-який час доби. Підходить для відпочинку в колі близьких по духу людей, а також для пішої прогулянки в лісі, перебуваючи наодинці зі своїм «Я».

Медичні властивості конопель Blue Kush

Штам не був визнаний медиками через низький показник КБД, але це не заважає застосовувати його як засіб від больових відчуттів, депресії, мігрені, втоми, втрати життєвого тонусу і відсутності апетиту.

Купити якісне насіння конопель в нашому інтернет-магазині можна в кілька натискань мишею!