Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03809
Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Blue Dream ідеальний варіант для коноплярів з мінімальним досвідом культивації. Не вибагливий за всіма параметрами сорт прекрасно сприймає умови гроубокса і теплиці, а хороший імунітет дозволяє рослині ігнорувати «капризи» природи.
Показать все Свернуть

Auto Blue Dream feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze x Blueberry x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, не відпустить свідомість з країни релаксу
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Dream feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Blue Dream ідеальний варіант для коноплярів з мінімальним досвідом культивації. Не вибагливий за всіма параметрами сорт прекрасно сприймає умови гроубокса і теплиці, а хороший імунітет дозволяє рослині ігнорувати «капризи» природи.

За час вегетативного росту гібрид формує безліч бічних гілок. Цвітіння канабісу триває близько 80 днів, за цей час суцвіття витягнутої форми набувають щільної структури і покриваються величезною кількістю смоли, рівень ТГК в якій досягає високих 19%. При відносно невисоких розмірах з одного куща конопляр зніме не менше 65 грам шишок.

Родовід конопель Blue Dream

Насіння конопель «Блакитна мрія» стали результатом кропіткої селекції бридерів сідбанка GanjaSeeds. Схрещування таких стрейнів як: Haze, Blueberry і Ruderalis, подарувало світу продуктивний автоквітучий фемінізований сорт конопель, який генетично успадкував вишуканий аромат і силу ефекту від своїх батьків.

Особливості вирощування конопель Blue Dream

Культивувати штам рекомендується в горщику об'ємом від 7 літрів і більше. В якості грунту краще використовувати грунт з магазину, збагачений азотом, фосфором і калієм в пропорції 18:18:18. Особливо уважними слід бути рослинникам, які використовують хімічні добрива. Кислотність грунту не повинна перевищувати позначку в 6,5. Відмінним помічником у контролі кислотності стане рН-метр (купується в будь-якому квітковому магазині). Індічно-Сатівний стрейн вимагає хорошого освітлення. Лампа Днат потужністю від 250 Ватт цілком впорається з таким завданням.

Смак і ефект конопель Blue Dream

Пахощі шишок сподобаються завзятим гурманам, а також прекрасній половині суспільства. Привабливі відтінки лісових ягід, сосни і ладану, прикрашені нотками східних спецій, нікого не залишать байдужим. Сильна надзвичайна дія протягом тривалого часу не відпустить свідомість з країни релаксу. Вживати рекомендується в кінці дня або незадовго до сну. Чудово підходить для занурення в глибоку медитацію.

Медичні властивості конопель Blue Dream

Марихуана дивовижно бореться з депресією, стресом, мігренню, хронічними болями і м'язовими спазмами. Переважно індічний сорт відновить здоровий сон і апетит.