Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03301
Абсолютно невибагливий штам, для вирощування якого не потрібні глибокі знання в коноплярстві та досвід застосування технік гровінга. Автоквітучий сорт з дуже неординарною зовнішністю і швидким дозріванням, дозволив коноплярам відкрити нові можливості в культивуванні каннабіса.
Показать все Свернуть

Auto Blue Amnesia feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amnesia х Blueberry
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
міць вдарить і занурить в ментальний get high, після чого поверне на землю і зробить з вас справжнього лінивця
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Amnesia feminised Ganja Seeds

Схрещування двох потужних генетичних ліній Amnesia і Blueberry з кришталево чистим рудералісом, відомим, як дика конопля, дозволив брідерам популярного сідбанка GanjaSeeds представити ком'юніті гроверів абсолютно новий штам. Автоквітучий сорт з дуже неординарною зовнішністю і швидким дозріванням, дозволив коноплярам відкрити нові можливості в культивуванні каннабіса.

Общие характеристики конопли Blue Amnesia

Між появою перших паростків і харвестом, у рослин даного гібрида проходить не більше п'ятдесяти днів, що неймовірно швидко. Цвітіння триває всього на кілька днів менше за рахунок того, що частину часу паростки витрачають на формування перших суцвіть. Після закінчення сезону ви зможете збирати до 100 грам канабісу з однієї рослини в індорі і вдвічі більше, якщо насіння фем коноплі автоквітучої вирощуються у відкритому грунті. Частка ТГК в сухій речовині, як правило, не нижче 18%, що дуже непогано для автофема.

Вирощування конопель Blue Amnesia

Абсолютно невибагливий штам, для вирощування якого не потрібні глибокі знання в коноплярстві та досвід застосування технік гровінга. Якщо ви тільки пробуєте себе в якості конопляра-любителя, можете сміливо робити замовлення насіння конопель Авто Блакитна Амнезія. Всупереч назві, перед вами фіолетова конопля. Для придбання специфічного відтінку, нічна температура повинна опуститися нижче +10 градусів за Цельсієм. Але бажано таких перепадів не допускати, якщо ви використовуєте індор. Тоді шишки конопель будуть мати приємний блакитний відтінок.

Медичне застосування конопель Blue Amnesia

Практично рівні пропорції Indica і Sativa не дозволяють сорт автоматично відносити до категорії медичних. Проте, для знеболювання м'язових спазмів або в протистоянні мігрені, Auto Blue Amnesia feminised точно буде до речі. Це ж стосується необхідності підняти настрій в цілому або уникнути нападу тривоги.

Аромат і ефект конопель Blue Amnesia

Робота селекціонерів полягала не тільки в поліпшенні технічних характеристик, а й наданні новому гібриду незвичайної смакової палітри. Як в ароматі, так і смаку чітко простежуються квіткові відтінки. У свою чергу, дим виходить злегка солодкуватим і приголомшливим на смак. Навіть для досвідчених курців ефект може виявитися несподіваним. З першої затяжки міць вдарить і занурить в метальний get high, після чого поверне на землю і зробить з вас справжнього лінивця.