Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06448
Купуючи фемінізоване насіння конопель auto Blow Mind, гровер може бути впевнений в якості посівного матеріалу, в стабільності сорту і в гарному врожаї смолистих суцвіть.
Показать все Свернуть

Auto Blow Mind feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amnesia Haze Cordobesa cut x Sweet Afghani Delicious Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стрімкий, потужний, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blow Mind feminised Ganja Seeds

Купуючи фемінізоване насіння конопель auto Blow Mind, гровер може бути впевнений в якості посівного матеріалу, в стабільності сорту і в гарному врожаї смолистих суцвіть, що виділяють приємний аромат солодощів. Ідеальне співвідношення блискучих бутонів до темно-оливкового листя дозволить зробити швидкий манікюр куща. При такій кількості листя світло легко буде проникати до нижніх ярусів рослини, живлячи життєвою енергією нижні суцвіття марихуани. Період цвітіння триває 7-9 тижнів, а концентрація тетрагідроканнабінолу в сухій речовині досягає 19%.

Походження конопель Blow Mind

Елітне насіння конопель auto Blow Mind feminised отримане брідерами сідбанка Ganja Seeds після схрещування карколомної Amnesia Haze Cordobesa cut з ароматним Sweet Afghani Delicious auto. Присутність в генотипі спадковості рудераліса забезпечує рослинам стійкий імунітет до цвілі і комах.

Особливості вирощування конопель Blow Mind

Всі автоквітучі сорти конопель мають коротку вегетативну стадію і на третьому тижні життєвого циклу починають активно цвісти. Генетичні особливості, примхливість стрейна до різких перепадів температури і вимогливість в харчуванні роблять цей гібрид не підходящим для першого грову. Штам підійде досвідченим садівникам, але й початківці коноплярі досягнуть чудових результатів, створивши для плантації ідеальні умови.

Auto Blow Mind feminised любить збагачений поживними елементами грунт і не відмовиться від регулярного внесення добрив. Врожайність досягає 600 грам сухих шишок з гроубокса площею один квадратний метр.

Аромат і ефект конопель Blow Mind

Нотками солодощів наповнений чудовий запах пролікованих суцвіть цього гібрида. Дим зберігає ароматичну палітру і залишає приємний кисло-солодкий післясмак. Ефект настає стрімко і потужною хвилею змиває всі м'язові і ментальні затискачі. Легка розслабленість розливається по тілу, свідомість поступово затуманюється, думки припиняють метушливо роїтися і настає творчий спокій, який невидимими силами розгойдує енергетичне тіло. В процесі вживання усмішка не сходить з обличчя.

Медичне застосування конопель Blow Mind

Цей штам автоквітучої марихуани не є терапевтичним.