Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03716
Фемінізоване насіння конопель автоквітучого стрейна Blackberry Kush було отримане шляхом схрещування клону "Блуберрі" з класичним і всіма улюбленим Kush. Одержаний гібрид успадкував психоактивну міць своїх батьків, а також високий імунітет і невибагливість.
Показать все Свернуть

Auto Blackberry Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blackberry x Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
stone
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blackberry Kush feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт конопель Blackberry Kush характеризується потужним ефектом, високим показником врожайності і невибагливістю до умов культивації. Сходи, що стійкі до захворювань і стрімко розвиваються, формують дивовижної структури кущ з довгими бічними гілками і величезною центральною колою. Великий обсяг маси шишок передбачає завчасну підв'язку найперспективніших гілок щоб уникнути надлому під масою власної ваги. Компактні розміри (80-90 см) дозволяють любителям аутдору маскувати від сторонніх очей свою плантацію у високій траві.

Життєвий цикл стрейна від насіння до харвеста становить 75 днів. Під час цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат фруктів з легкою домішкою Skunk, а листя чарівним чином почне змінювати кольорову палітру. Якщо до цвітіння запах буде чути тільки в одній кімнаті, то до піку цвітіння пахощі рознесуться на всю квартиру, тому рекомендується оснастити гроубокс вентиляцією з вугільним фільтром або використовувати нейтралізатори.

Родовід конопель Blackberry Kush

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого стрейну Blackberry Kush були отримані шляхом схрещування клону "Блуберри" з класичним і всіма улюбленим Kush. Одержаний гібрид успадкував психоактивну міць своїх батьків, а також високий імунітет і невибагливість. Рівень ТГК досягає 18%.

Особливості вирощування конопель Blackberry Kush

Фемінізоване насіння конопель auto Blackberry Kush можна висаджувати у відкритому грунті і в домашніх умовах. Рослина стане чудовою прикрасою тераси, балкона, а також буде чудово виглядати на садовій ділянці. Своїми габаритами кущик не притягне зайвої уваги. Його можна висадити в квітнику або серед чагарників.

Насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості за умови їх попереднього замочування у воді і пророщування у вологих ватяних дисках. "Горішки", які проклюнулися,  рекомендується висаджувати в горщики, об'ємом від 7 літрів і висвітлювати потужними лампами від 250 Ватт Днат в режимі 18 \ 6 протягом всього життєвого циклу. Урожайність під сіткою (SCROG) складе 400-450 грам з одного квадратного метра або до 80-120 грам з куща.

Смак і ефект конопель Blackberry Kush

Правильно проліковані сухі суцвіття сорту заповнять простір чудовим ароматом, який поєднує ягоди і благородний "Кушевий" відтінок. Насичений маслами дим подарує класичний індічний "Стоун". Тіло розслабиться, а думки прийдуть в порядок. Стрейн підходить для медитації, релаксації, приємного перегляду фільмів і дружньої вечірки.

Медичні властивості конопель Blackberry Kush

Сухі суцвіття і екстракти культури використовують як панацею при мігрені, глаукомі, епілепсії і бронхіальній астмі. Штам стимулює апетит і відновлює сон.