Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1714
Домінування в генетиці indica виражається не тільки в частці змісту каннабідіола і тетрагідроканнабінолу, але і зовні. При відносно невеликій висоті, кущі конопель сорту Аuto Black Jack feminised виростають досить густі. Граничний ріст рослин рідко перевищує 100-110 сантиметрів (в аутдорі)
Показать все Свернуть

Auto Black Jack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
S.A.D. Auto / Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Особливості:
сильна рослина з багатою врожайністю
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслаблення без тяжкості і потреби в роздумах, тільки позитивні емоції
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Jack feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт канабісу під назвою Аuto Black Jack feminised є вже третім за рахунком поколінням, в основі якого лежить генетика легендарного стрейна Black Jack. Що стосується селекції, то гібрид виник в результаті складного кросу сортів S.A.D. Auto і Jack Herer. В підсумку вийшов високоврожайний канабіс з відмінними якісними характеристиками.

Загальні характеристики конопель Black Jack

Домінування в генетиці indica виражається не тільки в частці змісту каннабідіола і тетрагідроканнабінолу, але і зовні. При відносно невеликій висоті, кущі конопель сорту Аuto Black Jack feminised виростають досить густі. Граничний ріст рослин рідко перевищує 100-110 сантиметрів (в аутдорі). Для індора ця характеристика ще більш помірна (40-70 сантиметрів). Що стосується врожаю, то навіть при помірному догляді за рослинами, один квадратний метр зайнятої посівом площі цілком здатний обдарувати вас 500-600 грамами відмінної марихуани.

Для того, щоб повністю відцвісти, каннабісу Аuto Black Jack feminised потрібно до дев'яти тижнів часу. Приблизно на дев'ятому тижні настає і пік зрілості, коли приходить пора збирати гроверу плоди своєї праці.

Вирощування конопель Black Jack

Робота брідерами була зроблена просто титанічна, адже окрім привабливих характеристик, гібриду властивий відмінний захист від ураження пліснявою і зараження різними захворюваннями, в тому числі грибковими. Auto Black Jack feminised потребує якісного, а головне, тривалого освітлення (не менше 20 годин протягом доби). Крім цього, не забувайте про порівняно високу чутливість стрейна до різкої зміни температури. В такому випадку явно краще буде гровінг в індорі. Хоча якщо посадку здійснювати у відкритий грунт з настанням стабільного тепла, ніяких труднощів у вирощуванні виникнути не повинно. Сорт цілком підійде для початківців в якості дебютного грову.

Нехай вас не лякає поява жовтизни на листках кущів Аuto Black Jack feminised. Якщо ви дотримуєтеся всіх необхідних умов для вирощування - такі зміни забарвлення цілком нормальні. Підтвердженням тому будуть щільні суцвіття з твердими шишками рясно вкриті смолою.

Медичне застосування конопель Black Jack

Висока частка КБД і середні показники ТГК в жодному разі не применшують медичний потенціал сорту марихуани Аuto Black Jack feminised. Особливо, коли мова заходить про необхідність в найкоротші терміни зняти стрес або максимально розслабитися в моменти перенапруги. Також ця конопля може внести посильний внесок у поліпшення вашого апетиту і формування стабільного сну.

Аромат і ефект конопель Black Jack

У процесі вегетації і формування суцвіть, рослини Аuto Black Jack feminised приємно пахнуть, віддаючи легку солодкість в загальному букеті. У процесі куріння вже готової марихуани додається хвоя і аромат спецій, а післясмак доповнюється освіжаючою кислинкою. Ефект - граничне розслаблення без тяжкості і потреби в роздумах. Дає тільки позитивні емоції.