Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03300
Фемінізоване насіння конопель автоквітучого гібрида Black Domina швидко проростає і з найперших миттєвостей формування куща, підкреслює домінування індіки в стрейні.
Показать все Свернуть

Auto Black Domina feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Ortega x Hash Plant x Afghani SA
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, з перших секунд надає відчуття безмірного щастя, яке поступово переходить в скам'яніння тіла і безмежну розслабленість, аж до абсолютної ліні
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Domina feminised Ganja Seeds

Багаторазовий крос генотипів Northern Lights, Ortega, Hash Plant і Afghani SA був в основі гібрида, який лише в дванадцятому поколінні отримав заплановані брідерами банку насіння GanjaSeeds характеристики. А за деякими параметрами, штам навіть перевершив початкові очікування. Auto Black Domina feminised - фактична модифікація оригінальної Блек Доміна, тільки з удосконаленими можливостями і показниками. Серед усіх нині існуючих гібридів, що з'явилися в результаті мультикроса, цей штам один з безумовних улюбленців у гроверів по всьому світу.

Общие характеристики конопли Black Domina

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого гібрида Black Domina швидко проростає і з найперших миттєвостей формування куща, підкреслює домінування індіки в стрейна. При вирощуванні у відкритому грунті строки цвітіння становлять близько 10-12 тижнів, а в індорі цей час можна скоротити мінімум на тиждень, а то і більше. Як вже було сказано вище, марихуана auto Black Domina feminised потужна, за рахунок високого відсотка ТГК. Він становить до 20%. Що стосується врожайності, то з однієї рослини висотою не менше метра, можна зібрати до 80 грам найчистішого канабісу. У теплицях цей показник дещо вищий, а в індорі, відповідно, нижче.

Вирощування конопель Black Domina

Швидко зростаючий гібрид з перших днів вегетації підкреслює домінування Indica в генетиці. У міру дорослішання, на рослині формуються щільні шишки конопель з рясними виділеннями смол. До піку дозрівання суцвіття повністю покриваються кристалами і грають в світлі всіма кольорами веселки.

Незважаючи на відмінні можливості гровінга в аутдорі, брідери рекомендують новачкам починати з індора, де штам демонструє більшу стабільність і невибагливість у догляді.

Медичне застосування конопель Black Domina

Типовий медичний сорт рекомендують для вживання у випадках проблем зі стабільністю сну і періодичної втратою апетиту. Про сорт неодноразово схвально відгукувалися, як про засіб з прекрасними анестетичними властивостями, що дозволяє позбавлятися від м'язових спазмів, головного болю і мігрені. Також марихуана допомагає в боротьбі з депресивними і стресовими станами, нападами тривоги або навіть паніки.

Аромат і ефект конопель Black Domina

В цілому, букет запаху і смаку дуже схожий. Якщо представляти це як певний коктейль, то смак конопель буде чимось середнім між карамеллю і чистим гашишем. З вживанням марихуани Auto Black Domina необхідно бути вкрай обережними. Перевищення вашої персональної норми може призвести до небажаного висушування слизової рота і очей, а також запаморочення. Ефект від вживання потужний і надає з перших секунд відчуття безмірного щастя, яке поступово переходить в скам'яніння тіла і безмежну розслабленість, аж до абсолютної ліні.