Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1712
Автоквітуче насіння конопель Big Devil 2 прекрасно підходить для вирощування в індорі та аутдорі. Рослини "Великий Диявол" добре переносять тренування, не бояться підрізання і підходять для культивації під сіткою.
Показать все Свернуть

Auto Big Devil 2 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Devil+
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
баланс ейфорії і релаксу
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Devil 2 feminised Ganja Seeds

Auto Big Devil 2 feminised - унікальний гібрид, здатний порадувати початківця-садівника великим урожаєм липких і ароматних бутонів. Насіння конопель формує живучі і стійкі сходи, які не потребуватимуть багато уваги і турботи в процесі культивації. Стрейн є чемпіоном серед автоквітучих сортів канабісу. Його продуктивність вразить навіть скептиків, які задаються питанням про продуктивність автофемок. З одного куща уважний садівник зніме від 50 до 150 грам.

Штам повністю дозріває за 9-10 тижнів від насіння. Кущі формують велике стебло і безліч бічних гілок. Після третього тижня рослина виділяє ненав'язливий аромат, що нагадує благородний Scunk. В умовах аутдору може досягати 150 сантиметрів, тому коноплярам варто задуматися про маскування і ретельно вибирати місце десантування розсади.

Родовід конопель Big Devil 2

Сорт Аuto Big Devil 2 feminised був отриманий в результаті схрещування оригінальної материнської генетики "Великий Диявол". Властивість автоцвітіння була досягнута завдяки рудералісу. Гібрид успадкував кращі характеристики своїх батьків і здатний в рекордно короткий термін порадувати коноплярів шикарними шишками, посипаними трихомами. Стрейн не боїться різких перепадів температур і стійко витримує атаки комах-шкідників.

Особливості вирощування конопель Big Devil 2

Автоквітуче насіння конопель Big Devil 2 прекрасно підходить для вирощування в індорі та аутдорі. Перед висадкою в грунт горішки рекомендується замочити в чистій воді на 12 годин, помістити між двома вологими дисками і проростити.

Рослини "Великий Диявол" добре переносять тренування, не бояться підрізання і підходять для культивації під сіткою. Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат. Коренева система краще розвивається в об'ємних горщиках від 7 літрів. З одного квадратного метра можна отримати до 550 г сухих бутонів. Для гроубокса рекомендується встановити вентиляцію з вугільним фільтром.

Смак і ефект конопель Big Devil 2

Подрібнені суцвіття наповнять навколишній простір чудовою композицією, що поєднує інтонації стиглого апельсина, лайма, а післясмак залишить приємні фруктові враження з натяком на легендарний сканк. Маслянистий дим швидко огорне свідомість і подарує чудові миті цілковитого розслаблення. Ідеальний баланс ейфорії і релаксу.

Медичні властивості конопель Big Devil 2

Стрейн володіє унікальним терапевтичним потенціалом. Екстракти і шишки можна використовувати при гострих головних болях, нудоті, затяжній депресії і глаукомі. Відмінно стимулює апетит і нормалізує сон.