Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06441
Насіння конопель auto Big Devil XL feminised, після висадки в грунт, перетворюються в більші, ніж звичайні автоквітучі штами, рослини з численними бічними гілками
Показать все Свернуть

Auto Big Devil XL feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
uto Big Devil #2 x Auto Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, легка ейфорія, творчий потенціал
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Devil XL feminised Ganja Seeds

Насіння конопель auto Big Devil XL feminised після висадки в грунт перетворюється в більші, ніж звичайні автоквітучі штами рослини з численними бічними гілками. На кожному відгалуженні утворюється великий товстий бутон, який переповнений смолою. Насіння канабісу цього гібрида дозволять отримати високоякісний продукт, за умови, що конопляр створить належні умови для культури. Продуктивність однієї рослини в природному середовищі може бути 50 або 350 грам, в залежності від повноцінності догляду (частота поливу, кліматичні умови, підгодівля). З галявини в 1 м2 (indoor), гроверу вдасться зняти 420-650 грам чудових шишок.

Походження конопель Big Devil XL

Гібрид третього покоління auto «Великий Диявол XL» feminised - справжній показник професійної майстерності селекціонерів. Генетики мали намір створити черговий шедевр, тому відповідально підійшли до вибору батьківських ліній. Для схрещування були обрані автоквітучі стрейни Big Devil # 2 і «Джек Херер».

Вирощування конопель Big Devil XL

Повний життєвий цикл представленого штаму надзвичайно короткий і становить всього 63 дні. Канабіс витягується вгору до 110-160 сантиметрів. Така висота може стати проблемою для конопляра, який не має місткого гроубокса. Вирішити цю складність вдасться за допомогою застосування відповідного для автоквіта тренування. Без особливого стресу растішки реагують на метод «Екран зелені» або загинання. Досвідченим ботанікам рекомендується застосувати техніку супер-кроппінг (ефективна техніка збільшення врожайності з високим рівнем стресу). У закритому грунті поливати кущі необхідно часто, але помірно, а на вулиці здійснювати полив потрібно якомога рясніше (2 рази на 6 днів).

Аромат і ефект конопель Big Devil XL

Насичений смак і яскравий запах, де переважають глибокі ноти лимона і ладану, властиві сухим суцвіттям цього сорту. Збалансована дія на організм має на увазі фізичне розслаблення, на тлі активного мислення. Думки переповнені новаторськими і творчими ідеями, що сприяє проведенню цікавого і захоплюючого вихідного дня.

Медичне застосування конопель Big Devil XL

Про лікарські властивості марихуани цього штаму нічого не відомо, однак чудовий вплив відмінно впливає на психіку, за лічені хвилини покращуючи настрій і повертаючи інтерес до життя.