Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS319
Сорт Аuto Big Devil regular не демонструє чіткого переважання сатіви над індікою, тим не менш, в невеликому ступені воно присутнє. З урахуванням слабкої залежності між світловими режимами, якістю обраного грунту і безпосереднім урожаєм, даний сорт настійно рекомендується для першого грову новачкам.
Показать все Свернуть

Auto Big Devil regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Fruity Skunk x Ruderalis
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Особливості:
один з найбільш врожайних автоквітучих сортів конопель
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний «get high», з одночасною легкістю і навіть невагомістю
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Devil regular Ganja Seeds

Якщо це ваше перше знайомство з оригінальним гібридом Аuto Big Devil regular, створеному брідерами сідбанка Ganja Seeds, то приготуйтеся до приємних сюрпризів. Адже даний автоквітучий сорт став логічним продовженням генетичного розвитку стрейна Аuto Fruity Skunk, який був схрещений заради чистоти результату з типовим ruderalis. В результаті перед нами представ один з найяскравіших і незвичайних гібридів з вельми високими показниками.

Загальні характеристики конопель Big Devil

Сорт Аuto Big Devil regular не демонструє чіткого переважання сатіви над індікою, тим не менш, в невеликому ступені воно присутнє. З моменту висадки регулярного насіння гібрида в грунт, до остаточного дозрівання дорослої рослини, проходить не менше десяти тижнів. А ось цвітіння починається вже на шістнадцяту добу після того, як насіння проклюнеться на поверхню першими зеленими паростками. До речі, номінальна висота дорослої рослини у цього сорту коливається в межах 130-160 сантиметрів і безпосередньо залежить від якості догляду та інтенсивності роботи з кущами марихуани. Частка тетрагідроканнабінолу для Аuto Big Devil regular вважається нормою не менше 18%, це дуже хороший показник для автоквітучого гібрида конопель. Приплюсуємо сюди ще і обсяг врожаю не менше 75 грам з одного куща і вийде дуже привабливий штам.

Вирощування конопель Big Devil

З урахуванням слабкої залежності між світловими режимами, якістю обраного грунту і безпосереднім урожаєм, даний сорт настійно рекомендується для першого грову новачкам. За допомогою регулярного насіння Аuto Big Devil regular ви навчитеся азам гровінгу і не допустите можливих помилок в подальшій кар'єрі конопляра. Досвідченим знавцям своєї справи радимо випробувати техніку SoG для найкращих результатів в кінці сезону. Можливо, ви встигли помітити, що про терміни цвітіння кущів Аuto Big Devil regular є чітка інформація, а ось час збору врожаю не вказано. Вся справа в тому, що тут вам знадобиться спостережливість і інтуїція, щоб чітко виявити пік зрілості рослин.

Медичне застосування конопель Big Devil

Вживання коноплі Аuto Big Devil regular дозволить не тільки підняти настрій, але і позбавить від негативних нав'язливих думок, виведе з депресивного стану і взагалі надасть розслаблюючу дію на організм.

Аромат і ефект конопель Big Devil

Поряд з вираженим ароматом сканку, в даному сорті присутні характерні фруктові тони з легким прикусом ладану. В процесі вживання ви відчуєте приємний «get high», з одночасною легкістю і навіть невагомістю.