Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1711
Auto Big Devil feminised - гігантська рослина, яка при правильному підході і належному освітленні може виростати до 180 сантиметрів. «Великий диявол» найвищий автоквіт сканкового виду конопель.
Показать все Свернуть

Auto Big Devil feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Fruity Skunk х Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
один з найбільш врожайних автоквітучих сортів конопель
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс поєднується з задоволенням і піднесеним настроєм
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Devil feminised Ganja Seeds

Auto Big Devil feminised - гігантська рослина, яка при правильному підході і належному освітленні може виростати до 180 сантиметрів. Гібрид лідирує в списку автоквітучих сортів канабісу. Фемінізоване насіння швидко перетворюється на величезний кущ всипаний безліччю важких суцвіть. «Великий диявол» найвищий автоквіт сканкового виду конопель.

Рослина вимагає певних навичок вирощування, але при уважному ставленні не викличе складнощів у новачків. Якщо гровер має в своєму розпорядженні достатньо великий бокс, щоб вмістити цього монстра, то зможе розраховувати на урожай в 150-220 грам з куща. «Диявол» любить підгодівлю в період зростання, тому рослинникам рекомендується вивчити правила внесення добрив автоквітучих сортів канабісу.

За зовнішніми ознаками кущі виглядають досить компактно, але в разі потреби можна контролювати їх зріст шляхом підрізання або встановити сітку на початковій стадії росту.

Родовід конопель Big Devil

Насіння канабісу Аuto Big Devil feminised має довгу і багату історію. Виведення сорту почалося зі схрещування Аuto Fruity Skunk з рудералісом. Фруктовий «Сканк» передав своєму нащадку приємний смак і дивовижний аромат при цвітінні.

Протягом багатьох років селекціонери піддавали Big Devil імбридінгу. Брідери схрещували найкраще насіння і через роки домоглися досконалості. Результатом їх кропіткої роботи став Аuto Big Devil feminised, що викликає потужний «хай» при вживанні. Автоквітуче фемінізоване насіння канабісу неймовірно продуктивне і являє собою дивовижний гібрид індічних і сатівних генів.

Більшість гроверів постійно хвилювало питання: взяти автофемінізований сорт або просто жіночу рослину канабісу. Після появи на ринку Auto Big Devil feminized відпали всі сумніви і розбіжності, адже по врожайності Він майже не поступається більшості фемінізованих сортів.

Особливості вирощування конопель Big Devil

Auto Big Devil feminised дуже масивна рослина, тому основною рекомендацією до його вирощування буде установка підпор або підв'язок самих розлогих гілок. В кінці цвітіння гілки можуть запросто зламатися під вагою кристальних шишок. Канабіс «Великий диявол» виробляє величезну кількість суцвіть, а під час розвитку стає схожим на кудлатого монстра, за що і отримав таку назву. Новачків-коноплярів цей кущ вельми порадує і назавжди змінить помилкове уявлення про те, що автоквітучі сорти не здатні на великі «врожаї-подвиги».

Стрейн любить добрива, але покаже вражаючі результати і без них. Недосвідченим гроверам не варто ризикувати з підгодівлею. Не знаючи «як, що і скільки» вирощування благородного сорту перетвориться в рулетку. Але якщо дуже хочеться «підсобити» своєму улюбленцю в зростанні, то вибирайте спеціалізовані добрива для «автоквітів» і чітко дотримуйтесь інструкції.

Довідка! Професіонали грову радять удобрювати автоквітучі сорти канабісу через 40-50 днів з моменту сходів.


Вирощування конопель Big Devil вдома

Знаючи весь потенціал Аuto Big Devil feminised необхідно облаштувати відповідного розміру бокс. Спочатку насіння конопель поміщають між двома мокрими ватяними дисками і через два-три дні отримані зародки висаджують в грунт. Професіонали десантують насіння Диявола відразу в торф'яні таблетки і очікують проростання.

Після того як зародки укореняться в стаканчику і випустять першу пару листя, їх акуратно пересаджують в 7-12 літрові горщики. Рослина має дуже велику кореневe системy, і якщо Ви зможете забезпечити йому горщик в 15-20 літрів, то урожай буде шикарним.

Довідка! В період вкорінення зародка не завадить невеликt підсвічування. Лампи в 10-30 ват буде цілком достатньо.

Землю для канабісу бажано купувати в магазині. Простежте, щоб вміст мікроелементів був приблизно наступним: азот - 20 (+/- 3), фосфор - 20 (+/- 3), калій - 20 (+/- 3). Надлишок певного елемента може загубити рослина.

Довідка! Серед досвідчених гроверів існує приказка: «Краще недокорм, ніж перегодовування».

Дефіцит поживних речовин завжди простіше заповнити. Надлишок мінералів може загрожувати вельми неприємною для рослини процедурою - промиванням кореневої системи. Для канабісу це великий стрес, який може уповільнити утворення шишок, а то і зовсім припинити ріст куща.

Довідка! Великий Диявол краще росте в землі з рівнем рН 6,1-6,5.

Покупну землю необхідно змішати з вермикулітом або перлітом. Ці елементи вулканічного походження прекрасно вбирають вологу, що допомагає скоротити частоту поливів. Вермикуліт також прекрасно виконує роль дренажу, що дозволяє корінню безперешкодно розростатися і заповнювати весь об'єм горщика.

Бокс обов'язково повинен бути оснащений вентиляцією. Багато коноплярів використовують для таких цілей кулери, але у випадку з Великим Дияволом знадобиться хороша вентиляція з встановленим вугільним фільтром. Якщо запах не перешкода, то можна обійтися і без нього.

Залежно від бажаного врожаю можна використовувати енергозберігаючі лампи від 100 до 250 ват. З огляду на зріст і потенціал сорту, домогтися максимальних результатів за вагою і за якістю кінцевого смолянистого продукту, гроверу допоможуть лампи високого тиску (Днат 250-600).

Режим світла рослинник встановлює на свій розсуд, але не менше 18 \ 6 і не більше ніж 20 \ 4. Auto Big Devil feminised досить теплолюбний гібрид, тому слід забезпечити йому температуру в боксі + 26-30 градусів за Цельсієм.

Вологість - ще один важливий аспект вирощування автоквітучих сортів канабісу. Якщо немає можливості встановити зволожувач, то потрібно помістити в бокс літрову банку з водою і постійно стежити за її вмістом. При температурі в +28 вода випаровується дуже швидко.

Приблизно на третьому тижні зростання канабісу, можна відчути тонкий аромат цитрусових. Після закінчення 4 тижнів кущ починає утворювати безліч суцвіть. З цього часу можна скоротити кількість світлових годин до 16-17, щоб шишки набирали вагу.

Харвест у Диявола настає на 75-82 день. Такі показники умовні. Кожен гровер повинен сам навчитися бачити готовність своєї рослини.

Вирощування конопель Big Devil на вулиці

Auto Big Devil feminised показує відмінні результати в аутдорі. Рослина може досягти рекордних 2 метрів у висоту. Погодьтеся, що це дуже хороший показник для автоквітучого сорту канабісу.

Велика коренева система вимагає великої лунки в землі. Обсяг в 15-25 літрів цілком підійде.

Грунт можна приготувати заздалегідь або придбати готовий грунт і змішати його з вермикулітом.

Великий Диявол зростає дуже швидко і вимагає багато води, тому поливати його слід якомога частіше, але не менше 2 разів на тиждень з урахуванням того, що йшли дощі.

Питання з поливом може полегшити гідрогель. Якщо додати в середину лунки 2-4 літра (на 20-25 літрів землі) приготованого гелю, то частота поливів скоротитися на 30%. Він прекрасно вбирає вологу і поступово віддає її корінню, а після дощу або поливу знову набирає. Суміш гелю, грунту і вермикуліту дозволить коноплярам зняти прекрасний урожай і помилуватися пухнастим півтораметровим дияволом.

Місце для висадки рослини потрібно вибирати якомога світліше. Ідеально якщо світло безперешкодно буде попадати на кущ від перших променів сонця і до заходу.

Якщо зважитеся удобрювати рослину на відкритому повітрі (аутдор) то віддавайте перевагу перевіреним поживним речовинам та інструкції.

Смакові якості і ефект конопель Big Devil

Auto Big Devil feminised успадкував неймовірно яскравий фруктовий аромат сканкових сортів канабісу. Потужною хвилею здатний охопити свідомість та занурити в тиху гавань розслаблення. При вживанні викликає тривалий хай, при якому релакс поєднується з задоволенням і піднесеним настроєм.

Застосування в медицині конопель Big Devil

Гібрид через потужний вплив на тіло застосовують в медицині. Рівень ТГК коливається від 18% до 20%, а рівень КБД становить 1,2%, КНБ 0,3%. З такими показниками його призначають для лікування зниження тонусу і настрою. Також широко застосовують Великого Диявола при лікуванні анорексії і ретроградній амнезії.

Якщо ви ніколи не бачили чемпіона серед автоквітучих сортів канабісу, то Аuto Big Devil feminised - це те, що потрібно. Прикладені зусилля при вирощуванні Диявола будуть винагороджені великим урожаєм смолистих шишок рясно вкритих трихомами.