Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1709
На сьогоднішній день даний гібрид вважається одним з найбільш універсальних не тільки через можливість вирощування в аутдорі та індорі. Рослини марихуани Аuto Big Bang feminised прекрасно переносять зниження температури, аж до +10 градусів за Цельсієм. Це практично не позначається на розвитку кущів.
Показать все Свернуть

Auto Big Bang feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Northern Light x El Niño
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
гранично розслабляючий, поступово заспокоює вас до допустимого максимуму
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Bang feminised Ganja Seeds

Автофем Big Bang feminised - прекрасний приклад того, яким повинен бути універсальний гібрид марихуани. Його появі в сідбанкі Ganja Seeds передувала кропітка і тривала робота селекціонерів і брідерів з такими сортами як Skunk, Northern Lights і El Nino. Про останній відомо небагато, але іспанські коноплярі напевно зможуть розповісти вам про нього дуже багато цікавого. Так ось, в результаті кросу названих трьох стрейнів з чистим Ruderalis, і з'явився Аuto Big Bang feminised.

Загальні характеристики конопель Big Bang

На сьогоднішній день даний гібрид вважається одним з найбільш універсальних не тільки через можливість вирощування в аутдорі та індорі. Рослини марихуани Аuto Big Bang feminised прекрасно переносять зниження температури аж до +10 градусів за Цельсієм. Це практично не позначається на розвитку кущів. При + 10-12 градусах їх вега або цвітіння прекрасно триває. Крім того, на генному рівні гібрид надійно захищений від різних захворювань, утворення цвілі і шкідників. Мабуть, для новачків кращого сорту просто не відшукати. У той же час, подібна стабільність буде цікава коноплярам з досвідом, які планують спробувати нові техніки і тренування.

Висота куща Аuto Big Bang feminised в аутдорі може перевалити за метр, а ось в індорі цей показник буде в межах норми 60-90 сантиметрів. З одного квадратного метра вам під силу зібрати до 900 грам шикарною ґанджі в індорі і не менше 50 грам з рослини на відкритому повітрі. Квітне цей сорт близько п'яти-шести тижнів в аутдорі і не більше шести тижнів в індорі.

Вирощування конопель Big Bang

Фактично, ніяких жорстких вимог до умов вирощування даного гібрида немає. Для тих, хто вважає за краще задіяти гроубокс, нагадаємо, що автофеми потребують достатньої світлосили ваших джерел світла. Їх сумарна потужність повинна становити близько 1000 Вт / кв.м. Але ця умова актуальна для періоду вегетації конопель, коли вам знадобиться режим 18/6. Щоб спровокувати початок цвітіння, просто змініть режим освітлення на 12/12. Якщо у вас є досвід гровінга, то рекомендуємо для сорту Аuto Big Bang feminised застосувати техніку SOG для досягнення максимального врожаю.

Медичне застосування конопель Big Bang

Не секрет, що Аuto Big Bang feminised вважається комерційним сортом марихуани. Однак його застосування в медицині виправдано ефективним антистресовим ефектом, а також позитивним впливом на вашу нервову систему в цілому, роблячи сон більш міцним і максимально розслабляючи.

Аромат і ефект конопель Big Bang

В смаку Аuto Big Bang feminised змішалося буквально все, але найбільш яскраві відтінки - це солодкуватий аромат, схожий на яблуко, з цитрусовим присмаком апельсина і лимона. Ефект марихуани гранично розслабляючий, поступово заспокоює вас до допустимого максимуму. Ідеальне завершення вечора важкого дня.