Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03482
Успадковані генетичні властивості Afghanistan Light і Ruderalis наділили Auto Big Bang feminised стійкістю до нестабільності і агресивних проявів навколишнього середовища.
Показать все Свернуть

Auto Big Bang feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghanistan Light x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, ейфорія переходить в релакс
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание Auto Big Bang feminised Green House Seeds

Гібрид з 50% Sativa, 30% Indica і 20% Ruderalis давно завоював серця гроверів і гурманів гарантованою результативністю і високою якістю продукції. На користь елітності цього автоквітучого фемінізованого сорту канабісу говорить високий вміст ТГК і афганська спадковість, завдяки яким споживач отримує очікуваний психоактивний ефект.

Загальні характеристики конопель Big Bang

Гібрид культивується практично в будь-яких умовах відкритого і закритого простору. Тож не дивно, що сорт давно оселився в майстернях художників, скульпторів та інших творчих людей. Адже в будь-який час можна відщипнути невелику кількість шишок і, отримавши порцію натхнення, продовжити творення чудових шедеврів.

Повний життєвий період від зародкового насіння до кульмінаційного збору жнив стрейн проходить за 7-8 тижнів, з яких 6-7 протікають в фазі цвітіння. Незважаючи на висоту до 1 м, рослина виробляє від 700 до 1000 грамів суцвіть в Indoor. Вищому результату сприяє повне виконання рекомендацій виробника (температурний режим, освітленість, полив і інші технологічні вимоги).

Вирощування конопель Big Bang

Успадковані генетичні властивості Afghanistan Light і Ruderalis наділили Auto Big Bang feminised стійкістю до нестабільності і агресивних проявів навколишнього середовища. Гібридизувати стрейн без особливих наслідків переносить коливання температурного режиму і освітленості, упевнено протистоїть грибковим хворобам. Також підвищений рівень кислотності не ставить рослину в стресовий стан.

Для початківця гровера невибагливий Біг Бен якраз той сорт конопляної культури, на якому можна шліфувати свою майстерність без остраху завдати істотної шкоди рослині.

Медичне застосування конопель Big Bang

У терапевтичних цілях компоненти популярного гібрида використовуються при симптомах низького кров'яного тиску.

Аромат, смак і ефект конопель Big Bang

Незвичайність смакових якостей штаму в фруктово-солодкому ароматі, схожого зі смаком меду. Володіє збалансованим впливом, що починається з наповнення тіла енергією з подальшою максимальною розслабленністю. В результаті курець отримує хорошу порцію ейфорійного відпочинку.