Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1807
Auto Betty Boo feminised показує стабільні результати не тільки в індорі, де найчастіше зустрічається автофем, але і в аутдорі. Чудовий гібрид швидко зростає і досягає своєї пікової висоти (не більше 40 сантиметрів) неймовірними темпами.
Показать все Свернуть

Auto Betty Boo feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mazar х Lowryder х Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
настає практично миттєво, поступово нарощуючи швидкість ейфорійного тріпу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Betty Boo feminised Ganja Seeds

Автофемінізований гібрид auto Betty Boo feminised від найбільшого сідбанка GanjaSeeds з'явився в лабораторіях компанії, завдяки складному кросу відразу трьох стрейнів: Mazar, Lowryder і Lowryder # 2. Результатом виявився швидко зростаючий комерційний сорт з достатньо коротким терміном цвітіння і, відповідно, швидким збором врожаю. Даний продукт швидко знайшов свою цільову аудиторію серед гроверів і продовжує залишатися стабільно популярним.

Загальні характеристики конопель Betty Boo

Поєднання в генетиці Сатіви і Індіки одночасно, роблять сам сорт більш універсальним, а його зовнішності властиві риси обох фенотипів. Auto Betty Boo feminised показує стабільні результати не тільки в індорі, де найчастіше зустрічається автофем, але і в аутдорі. Чудовий гібрид швидко росте і досягає своєї пікової висоти (не більше 40 сантиметрів) неймовірними темпами. Як тільки з'являються перші суцвіття, кущі автоматично зацвітають, і триває це не більше восьми тижнів. Для інших автоквітучих сортів такий короткий період не завжди можливий. Ваше крихітне «дерево» дасть урожай в межах 20-40 грам. І це буде шикарний стафф з хорошими показниками вмісту тетрагідроканнабінолу та каннабідіола.

Вирощування конопель Betty Boo

Даний гібрид рекомендований до вирощування новачкам, з тієї простої причини, що, незважаючи на невеликі розміри і швидку вегу, конопляні кущі auto Betty Boo feminised терпимо реагують на помилки, які регулярно допускають початківці коноплярі. Грубо кажучи, як би ви не старалися нашкодити рослинам, вони все одно дадуть вам такий-сякий урожай. У разі успішного гровінгу, це буде справжня вдячність у вигляді відбірних бошек найвищої якості.

Медичне застосування конопель Betty Boo

Індічно-Сатівна природа гібрида привертає медиків своїм стабільним заспокійливим ефектом. Але при наявності Сатіви скам'яніння не таке жорстке і присутність легкості в організмі тільки на руку тим, кому необхідно подолати депресію або тривожний стан. Загальне психофізичне перенапруження також можна легко зняти завдяки auto Betty Boo feminised.

Аромат і ефект конопель Betty Boo

Запах і смак у даного сорту марихуани приємний, солодкий, в якому присутні цитрусові нотки. Виходить дуже гармонійний і привабливий аромат, як до куріння, так і під час нього.

Ефект при вживанні настає практично миттєво, поступово нарощуючи швидкість ейфорійного тріпу. Досягаючи свого піку, робить голову ясною і здатної генерувати дуже цікаві ідеї. Канабіс сприяє креативному мисленню і творчості в цілому.