Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06030
Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грову, то даний стрейн - це те, що потрібно. Культуру відрізняють смакоароматичні характеристики і добре збалансований вплив.
Показать все Свернуть

Auto Becket Ata feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Colombia
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto AK-47 x Colombian
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємні хвилі умиротворення і розслаблення
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Becket Ata feminised Bang Seeds

Auto Becket Ata feminised - скарб від геніальних селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид відрізняється крайньою невибагливістю до умов культивації і може вирощуватися на різних типах грунтів. Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грову, то даний стрейн - це те, що потрібно. Культуру відрізняють смакоароматичні характеристики і добре збалансований вплив. Приміщення, в якому буде рости кущ, наповниться дивовижним ароматом цитрусових в пік цвітіння. Концентрація тетрагідроканнабінолу в смолі рослин досягає 15%, що є цілком хорошим показником для автоквітучого канабісу.

У висоту рослини рідко перевищують 90 сантиметрів, а життєвий цикл (від насіння до збору врожаю) складає 10-12 тижнів. Компактні розміри дозволяють цінителям культивації у відкритому грунті маскувати свої плантації в високій траві і серед низькорослих чагарників.

Походження конопель Becket Ata

Фемінізовані насіння конопель auto Becket Ata - чудовий посадковий матеріал. Щоб вивести гібрид, селекціонери схрестили легендарну автоквітучу версію знаменитого чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі АК 47 з не менш знаменитим стрейном Columbian. Отримана культура успадкувала високий імунітет своїх батьків, а також придбала шикарний аромат і витончений зовнішній вигляд.

Особливості вирощування конопель Becket Ata

Елітне насіння конопель представленого гібрида рекомендується попередньо замочити у воді і проростити між вологими серветками або ватними дисками. Після того як "горіхи" проклюнутся, їх акуратно (бажано пінцетом) переносять в торф'яні таблетки або стаканчики, наповнені кокосовим волокном. Глибина посадки насіння становить 0,5 см.

Дана культура піддається всім відомим технікам культивації за винятком клонування. У автоквітучих версій дуже коротка вегетативна стадія, тому нарізані клони не встигнуть, як слід вирости, і перейдуть у фазу цвітіння. Живцювання автоквіта має місце тільки в якості пізнавального експерименту, але не як дія, спрямована на підвищення врожайності.

Масивна коренева система цього гібрида зажадає місткий горщик від 5-7 літрів, наповнений живильним субстратом, який складається з суміші кокосового волокна, вермикуліту і збагаченої землі. Удобрювати кущі можна після 40-го дня життя. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат.

Аромат і ефект конопель Becket Ata

Після тривалої і грамотної проліковці сухих бутонів цього штаму, вони починають виділяти витончений аромат цитрусових. Насичений маслами дим подарує приємні хвилі умиротворення і розслаблення. Тіло наповниться приємною знемогою, а розумовий процес сповільниться.

Медичне застосування конопель Becket Ata

Цей стрейн не відносять до медичних, проте часто використовують в якості легкого заспокійливого. Відчуття безтурботності і спокою після вживання екстрактів і сухих суцвіть допоможе плавно вийти з пригніченого стану розуму і депресії.