Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06029
Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Balkhash як не можна краще підходять для початківців гроверів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які самостійно переходять в режим цвітіння (незалежно від тривалості світлового дня).
Показать все Свернуть

Auto Balkhash feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Russian x Lowryder 2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний фізичний і ментальний вплив
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Balkhash feminised Bang Seeds

Фемінізований автоквітучий штам канабісу, від селекціонерів сідбанка BangSeeds, Balkhash - прекрасний гібрид, який дозволить отримати чудовий врожай при мінімальних зусиллях з боку гровера. Стрейн є хорошим виробником смоли, тому садівникові випаде чудова нагода виготовити першокласний гашиш з залишившихся після стрижки листя.

У висоту рослини досягають 80-90 сантиметрів в умовах індора, а на вулиці можуть витягнутися до 120 см. З моменту появи паростка до збору врожаю проходить близько 10-12 тижнів. Пік цвітіння рослини супроводжується насиченим цитрусовим ароматом.

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Balkhash як не можна краще підходять для початківців гроверів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які самостійно переходять в режим цвітіння (незалежно від тривалості світлового дня). Ще однією перевагою стрейна є високий імунітет і невибагливість до умов культивації. Кущі не стресують при переливах і вимушеної посухи, а також стійко переносять підрізування і різкі перепади температури.

Походження конопель Balkhash

Фемінізовані насіння конопель Balkhash auto - відмінний посадковий матеріал від сідбанка BangSeeds. Для отримання гібрида селекціонери схрестили знаменитий сорт White Russian з Lowryder # 2. Результатом хреста став чудовий стрейн, який вражає своїм податливим характером, прекрасними зовнішніми даними і позитивним ментальним впливом. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі становить 15%.

Особливості вирощування конопель Balkhash

Даний гібрид ідеально підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці. Рослини добре реагують на регулярний полив і помірне внесення добрив після 40-го дня життя. Якщо гровер хоче отримати максимум врожаю, то рекомендується висаджувати насіння або розсаду в горщики від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. В обмежених гроурумах можна встановити лампу ЕСЛ або ЛЕД від 100 ват.

В якості поживного грунту рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту. Бажано підбирати землю з однаковим вмістом азоту, калію і фосфору.

Досвідчені садівники, з одного квадратного метра посівної площі, знімають до 600 грам ароматних і смолистих суцвіть.

Аромат і ефект конопель Balkhash

Аромат цитрусових заповнить усе приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити в пил проліковані шишки представленої культури. Насичений маслами густий дим подарує потужний фізичне і ментальний вплив. Хвилі умиротворення проїдуться по всьому тілу, залишаючи за собою шлейф приємною знемоги.

Медичне застосування конопель Balkhash

Дана культура не є медичною, проте здатна посприяти в лікуванні безсоння.