Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS440
Особливістю сорту Аuto Anesthesia regular є гарна адаптація до будь-яких умов вирощування. Вибере гровер індор або аутдор - його персональне рішення. Головне, що результат буде розкішним в обох випадках.
Показать все Свернуть

Auto Anesthesia regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Northern Lights x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується поступовим розслабленням і приємним спокоєм
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Anesthesia regular Ganja Seeds

У генетичному коді автоквітучого регуляра міститься інформація про декілька похідних стрейнів, в числі яких легендарне «Північне сяйво» (Northern Lights), Black Domina і чистий Ruderalis. Для того щоб оцінити якість запропонованого продукту, вам досить замовити регулярне насіння в нашому магазині і вже через кілька місяців ви будете дивуватися своїми досягненнями в коноплярстві.

Загальні характеристики конопель Anesthesia

В даному гібриді очевидне домінування indica, яке становить приблизно 80%. Це не могло не позначитися на властивостях сорту, зовнішності рослин і врожайності. Рослини відрізняються насиченим темним кольором стебла і листя. Гровери часто називають такий відтінок «зелена темрява». За своїми фізичними параметрами у рослин немає нічого видатного. Скромна середня висота куща коливається в рамках від півметра до метра, не більше. З урахуванням компактності посіву, рослинники без зайвих зусиль збирають до 500 грам якісного стаффа (з розрахунку на один квадратний метр задіяної площі). Приємним доповненням буде високий вміст тетрагідроканнабінолу, який перевищує 18%.

Вирощування конопель Anesthesia

Особливістю сорту Аuto Anesthesia regular є гарна адаптація до будь-яких умов вирощування. Вибере гровер індор або аутдор - його персональне рішення. Головне, що результат буде розкішним в обох випадках. Період цвітіння триває близько восьми-десяти тижнів, а час харвесту вам доведеться визначити самостійно, так як все залежить від строків висаджування «горіхів». Конопля не має особливих вимог і підходить для дебютної культивації.

Медичне застосування конопель Anesthesia

Даний медичний сорт рекомендується в якості анестетика при головних болях і регулярних мігренях. Штам прекрасно впливає на людей, що знаходяться в апатії або втратили апетит і за порівняно короткий термін стабілізує сон. Вживати бажано у вечірній час доби.

Аромат і ефект конопель Anesthesia

На відміну від інших індічних сортів, смак диму не включає в себе аромати спецій або прянощів, але в повній мірі передає всю солодкість смол і незначні кислі нотки. Вживання цих конопель характеризується поступовим розслабленням і приємним спокоєм.