Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03728
Насіннєвий матеріал Auto Anesthesia feminised ідеально підходить для культивації в індорі і відкритому грунті, а також в теплиці. Рослини легко тренуються і піддаються SCROG.
Показать все Свернуть

Auto Anesthesia feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Black Domina x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
надає яскраво виражений "снотворно-релаксаційний" вплив
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Anesthesia feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейна Anesthesia порадують садівника невибагливими сходами, в короткий час формують пухнасті ароматні кущі з величезної центральної колою і нечисленними бічними гілками, посипаними зав'язями суцвіть. Рослини повністю визрівають за 10 тижнів. Компактні розміри (до 80 сантиметрів) дозволять виростити шикарний врожай навіть в скромних боксах.

Під час цвітіння бутони виділяють приємний ягідний аромат з відтінками цитрусу. Єдиним недоліком штаму є схильність до цвілі, тому до кінця життєвого циклу рекомендується знизити вологість і влаштовувати рослині періоди посухи.

Родовід конопель Anesthesia

Щоб отримати насіння конопель Auto Anesthesia feminised селекціонери схрестили Northern Lights і Black Domina. Надалі до генного коктейлю був доданий Рудераліс, що дозволив новому гібриду зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Рівень ТГК 19%.

Особливості вирощування конопель Anesthesia

Пророщені насіння конопель висаджують в об'ємні горщики від 5 літрів з проробленими на дні дренажними отворами. Ємності заповнюють живильним субстратом, що складається з кокосової стружки, збагаченої землі і вермикуліту. Насіннєвий матеріал Auto Anesthesia feminised ідеально підходить для культивації в індорі та відкритому грунті, а також в теплиці.

Рослини легко тренуються і піддаються SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 500 грам сухих смолистих шишок або до 100 грам з куща. Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат.

Використовуючи високоживильний субстрат, автокітучі штами не мають потреби в добривах, але якщо "руки сверблять", то можна вносити органічні підгодівлі після 40 дня.

Смак і ефект конопель Anesthesia

Сорт характеризується шикарним ароматом пролікованих сухих суцвіть, здатних в одну мить заповнити пахощами все приміщення. У смакоароматичній палітрі поєднуються нотки цитруса і лісових ягід з відтінками землистої і вологої деревини. Міцний дим надає яскраво виражений "снотворно-релаксаційні" вплив, який так люблять шанувальники якісної індіки.

Медичні властивості конопель Anesthesia

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти та сухі бутони для лікування безсоння, виведення зі стану пригніченості і глибокої депресії, а також сприяють притуплення больових симптомів різного походження.

У магазині можна купити фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейну у фірмовій упаковці і отримати насолоду від незабутнього грову разом з Ganjaseeds.